2737
2739
سلام آخرین پریود من 17مرداده که الان باید هفت هفته و دو روز باشه امروز سونوی ضربان قلب داشتم گفت سونو 4 هفته و دو روز بدون جنین نشون میده خیلی نظر دکتر مثبت نبود میگفت ولی دو هفته صبر کن شاید دیر تر از حد معمول جنین تشکیل شده باشه ولی من بعید میدونم چون سینه هام از همون روز های اول حساس شده بود و مشخصات دیگه ی بارداری را هم داشتم
به نظرتون چی میشه کسی اطلاعی داره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه سری کامل سیسمونی مارک پیرکاردن طوسی و قرمز
تخت و پارک کودک با جای تعویض
کالسکه عصایی تاشو با ساک حمل کالسکه
رورواک موزیکال با قابلیت صندلی غذا و راکینگ چیر
کریر با قابلیت اتصال به کالسکه و صندلی ماشین
ساک حمل وسایل
آغوشی
در حد نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
قیمت 5/1 میلیون تومان
در صورت تمایل تصویر براتون ارسال میشه azar.mohammady@yahoo.com
09122451549
محدوده سعادت آباد
عزیزم من هفته 6 رفتم به زور یه نقطه دید بعد هم گفت الان هفته 4 هستی اما هفته 9 رفتم هم صدای قلب رو شنیدم هم هفتم رو درست گفت...

جاریم هم الان بارداره هفته 6 رفت اصلا چیزی دیده نشد گفتن توهم زدی باردار نیستی ولی هفته 8 قلب نی نی هم میزد ... اصلا زود نباید رفت سونوووووو اشتباه هست فقط ادمو میترسونن.
2740
بعضی وقتا جنین دیر لانه گزینی میکنه و سنش کمتر معلوم میشه

منم 10 روز کوچیکتره
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....