2737
2734

سلام

شما رفتین پاستونو تمدید کنین باید کارت ملی قدیمیتونم تمدید می کردین؟   

بعد عکستون چقدر محجبه بود؟ حجاب کامل؟ یا جلوی مو پیدا باشه اوکیه؟

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام عزیز دلم.. خوبی؟    

مرسی عزیزم شما خوبی؟ دلمون برات تنگ شده بود. من که فکر می کردم حذف کاربری شدی. خیلی خوشحال شدم از دیدنت. ببخشید که جواب سوالت رو نمی دونم فقط خواستم ابراز محبت کنم   

مرسی عزیزم شما خوبی؟ دلمون برات تنگ شده بود. من که فکر می کردم حذف کاربری شدی. خیلی خوشحال شدم از دی ...

لطف داری عزیزم.. ممنونم

نه حذف نشدم. ولی کارم زیاده.. کمتر میام   

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2740

پارميدااااااااا❤️

نه كارت ملي رو لازم نيست كاري كني تا وقتي إعلام كنن، من چون مادرم زحمت كشيدن گم كردن كارتم رو رفتم ايران هوشمندش رو گرفتم

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.
متنفررررررررم از انجام امور کنسولی... شبیه اون اسمایلی سبزه ام الان 

ميدونم كه با پست هم ميشه همه مراحل رو انجام داد اگه قبلا پرونده داشته باشي

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

مرسی بچه ها

اره منم شنیدم با پست میشه.. اما بهشون اطمینان ندارم.. می ترسم گم کنن.

مریم جانم منظورت از پرونده چیه؟ من 5 سال یه بار رفتم پاسمو تمدید کردم دیگه.

وای اعصاب ندارم... با پاس قبلیم ایران نرفته بودم.. ازم پرسید شما با این پاس هنوز ایران نرفتین؟؟؟؟؟  گفتم نه..... حالا با این یکی هم نرفتم :)))))...  فقط الکی میرم تمدید می کنم.  حوصله ندارم بخوان سوال کنن/ خب به شما چه واقعا   

مرسی بچه ها اره منم شنیدم با پست میشه.. اما بهشون اطمینان ندارم.. می ترسم گم کنن. مریم جانم منظ ...

خب شايد مهم بوده كه پرسيدن، نبايد ناراحت شي، توي سفارت آمريكا هم ميپرسن و ناراحت نميشيم (ميشيما، ولي تحمل ميكنيم)

پرونده منظورم همينه كه گفتي مثل تمديد پاس

2706