2733
2734

بله من تو مرکز ابن سینا برای چکاپ اندو زیر نظر ایشون بودم، البته عمل نداشتم با ایشون، دکتر دلسوز و خوبی هستن، برای جراحی اندو دکتر خزعلی تو مرکز ابن سینا خیلی معروف و حرفه ای هستن.

لطفا برای سلامتی نی نیم یک صلوات بفرستید
بله من تو مرکز ابن سینا برای چکاپ اندو زیر نظر ایشون بودم، البته عمل نداشتم با ایشون، دکتر دلسوز و خ ...

ممنون عزیزم

چطوری ینی زیر نظر بودین

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

من سال ۸۵ اندو داشتم و با یک دکتر قدیمی جراحی باز شدم اون زمان اینقدر روی این بیماری مانور نمیدادن، خلاصه درمان شدم و به دلیل پارگی کیست اندو یک تخمدانم رو هم از دست دادم، اندو بیماری نیست که بشه گفت خوب شدم وتمام باید دائما چک بشه که یک وقت برنگرده توسال های بعدش من با ابن سینا و کلینیک اندوش آشنا شدم فقط جهت چکاپ که یک وقت بیماری برنگرده زیر نظر شادجو بودم، ولی دقت تو معاینه وتجربه ایشون رو تو کمتر دکتری دیدم

من سال ۸۵ اندو داشتم و با یک دکتر قدیمی جراحی باز شدم اون زمان اینقدر روی این بیماری مانور نمیدادن، ...

ممنون از نظر دادنت

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا
اینکه تخمدانت رو از دست دادی برای بچه دلر شدنت مشکل افرین شد؟

هنوز بچه دار نشدم و مشکل هست ولی به دلیل یک تخمدان نیست مشکل مردانه وجود داره، کلا میگن مشکلی پیش نمیاد با یک تخمدان اگر سالم باشه.

2740
من سال ۸۵ اندو داشتم و با یک دکتر قدیمی جراحی باز شدم اون زمان اینقدر روی این بیماری مانور نمیدادن، ...

ببخشید از اون زمان تا الان دیگه آندو شما عود نکرد؟؟ اون موقع مجرد بودید؟؟ و بعد عمل تحت درمان دارویی بودید؟؟؟

نمیدونم ایشون تبلیغ کردن یا قبلا با این دکتر کار میکردن شاید قبلا بهتر بودن من امروز مرکز اندو ابن سینا بودم مزخرفترین جایی بود که دیدم یکماه قبل وقت گرفته بودم برای امروز ساعت ۱۱ ، منشی با نظر خودش هرکس رو دلش میخاست میفرستاد داخل ساعت ۲ رفتم داخل سه تا دکتر بودن که یکیش همین دکتر شادجو بود هرکی با موبایلش حرف میزد و تند تند مدارکمو نگاه میکردن شادجو بی حوصله و بی اعصاب رفتار میکرد اعتراض کردم که من این همه منتظر بودم این چه ذفتاریه گذاشت رفت اونیکه معاینم کرد یه دستش داخل واژن من بود با یه دست داشت تلفنی حرف میزد و هیچی نگفت و رفت ، یعنی من وقت گذاشتم هزینه کردم رفتم این مرکز هیچی نفهمیدم هیچی دارو نوشتن حتی توضیح دادن داروشون چون سه تایی حرف میزدن باهم رو هم نفهمیدم انقدر شلوغو پر استرس بود این فضا که هر ده دقیقه یکی باهاشون دعواشون میشد ، بی مسیولیت ترین دکترایی که دیدم امروز تو این مرکز بودن اگر راهی پیدا کنم حتما ازشون شکایت میکنم چون از ساعت دو تا الان که ساهت هشت شبه هنوز اعصابم از رفتارای بی ادبانه این مرکز اروم نشده 

نمیدونم ایشون تبلیغ کردن یا قبلا با این دکتر کار میکردن شاید قبلا بهتر بودن من امروز مرکز اندو ابن س ...

دقیقا من هم امسال رفتم پیششون اصلا توجه نداشتن و چهاربار منو الکی از شهرستان کشوندن تهران فقط پول ویزیت اضافی دادم.میتونست سونو و ازمایشو یکباره برام بنویسه. هربار هم شرح حال و وضعیتم رو دستیارش میپرسید. حتی توضیح ندادن بهم وضعیتم چطوره؟ باید چیکار کنم.

2706