2733
2734
عنوان

در مورد ازمایش بعد از ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 282786 بازدید | 351 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دوبار  بار اول منفی شد بار دوم فروردین ۹۹ تو هشت هفته قلب جنین از کار افتاد و سقط کردم😣

اخی عزیزدلم درکت میکنم خیلی سخته خدا بهت صبر بده منم انتقال جنین دادم بهم گفته بودن 21 روز بعد انتقال برم از بدم ولی من امروز 16 انتقالم بود رفتم از دادم منفی شد

اخی عزیزدلم درکت میکنم خیلی سخته خدا بهت صبر بده منم انتقال جنین دادم بهم گفته بودن 21 روز بعد انتقا ...

ان شاء الله که منفی نیست بگذار همون ۲۱ روز بشه. ان شاء الله مثبت میشه🤲

اره روزهای سختی بود😣توکل کردم به خدا..

2742
ان شاء الله که منفی نیست بگذار همون ۲۱ روز بشه. ان شاء الله مثبت میشه🤲 اره روزهای سختی بود😣توکل ک ...

امید ندارم میخوام داروها قطع کنم دیگه لااقل اگه جنینی بود مشکوک بود نه بتا 2 خیلی افسرده شدم دلم خیلی شکسته

سلام من روز۱۳ انتقال هستم بیبی چک + شد عصری آزدادم اونم +شد یعنی بازهم ممکنه هردوش کاذب باشه

ببخشید الان تازه تاریخ پیامو دیدم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2738
سلام من  هجدهم  روز بعد انتقال اینم چون مطمعن بودم گرفته چون علائم داشتم مثبت شد بیست و یک ...

سلام عزيزم شما ٢١ روز بعد انتقال آز داديد عددش چند بود ؟ چرا انقدر دير آز داديد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

سلام من روز هفتم انتقال هستم.زیر دلم گاهی تیر می‌کشه و سینه هام سنگین شدن و اشتهام کم شده.بنظرتون باردار هستم یا مال آمپولهای پروژسترونی هست؟من یه جنین بلاست انتقال دادم

بی بی بزنم مشخصه واقعا کلافه شدم😏

دخترم دنیامه😍🥰ܟ߭ܢٜٜߊܨ ܟ߭ܢٜٜߊܨ މވࡄࡅߺ߳ߺࡉ މߊހތ ࡅ‌ࡋܝ߲ܝ⁦♥️⁩
2706