2737
2734

من اتفاقی با دکتر آشنا شدم. وقتی دختر 9 ماهه ام دچار انواژیناسیون شده بود اما دکترای خوب تشخیص مسمومیت ساده داده بودن و اگه ما شب میخابیدیم و باز نمیرفتیم بیمارستان و دکتر باقری تشخیص درست نمیدادن بچه ام مرده بود 

اما دکتر تا دید بچه رو تشخیص داد و مارو فرستاد سونوگرافی 

و 12 ساعت بعد دخترم تو بیمارستان علی اصغر عمل شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از اون دخترمو برا چکاپ بردم کلینیک ایشون. واقعن جالب بود
لیست غذاها و بازی های مناسب سن بچه و مشاوره رفتاری دکتر، عملکرد طبابتشون رو کامل میکرد . چیزای که کمتر جایی دیده بودم.

به چند نفر هم معرفی کردم واقعن راضی بودن

قیمت ویزیت فعلیشون 50 تومنه

نکته دیگه اینکه به فکر همه چیز بچه هست. مثلن وقتی انتی بیوتیک میده همراهش 1 دارو غیر شیمیایی برا اسهال نشدن بچه میده

یا دوستم که بچش با وزن کم متولد شده بود همه دکترا کوتاهی قدش رو و کم وزنیش و  بی اشتهاییش رو میگفتن طبیعیه.

اما ایشون مکمل تغذیه ای دادند

2731

ولی 1 بار دخترم دچار هرپس اولیه دهانی شده بود که دکتر مرندی معروف و باقری و 1 دکتر فقط تشخیص عفونت ویروسی دادن و دقیق متوجه نشدن

اما خودم متوجه التهاب لثه بچم شدم و بردم دندانپزشک تشخیص داد. 

هرپس همون تبخاله

سلام دوستان 

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان کارشون عالیه در ضمن ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند.

اخیراً ایشون کار نوروفیدبک هم انجام میدند ودر درمان بسیاری از اختلالات و اضطراب و بیش فعالی و اتیسم حرف اول رو میزنند .

یکی از کلینیک های که  ایشون هستند کلینیک بهار نو شهرآرا باشماره تماس ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸ که اغلب وقت هاشون تا یکماه پر هست ولی بنظرم ارزش صبر کردن رو داره در ضمن شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه کارتون اورژانسی باشه با خودشون تماس بگیرید شاید بتونند یه وقت کنسلی بهتون بدند من که باخودشون تماس گرفتم بنده خدا برا هفته بعدشون ده شب وقت دادند دخترم اضطراب حاد داشت که با چند جلسه بازی درمانی و نوروفیدبک و تست استفورد کامل مشکلش برطرف شد حتی کار به دارو  آرام بخش برا دخترم رسیده بود که خدارو شکر العان خیلی خیلی بهتره ، 

دوستانی که فرزندانشون مشکوک به مشکلات اختلال یادگیری و تمرکز و بیش فعالی و اتیسم و اضطراب و یا هر اختلال دیگه ای که دارند،  خانم دکتر مهسا ساداتی  بینظیره در ضمن ایشون یه کلینیک دیگه هم فکر میکنم در قیطریه هستند ، اگه دوستانی که غرب تهران براشون دوره میتونند با خانم دکتر صحبت کنند که اونجا وقت بدند ولی روز هایی که من  تو کلینیک شهرآرا وقت  داشتم میدیدم که از  کرج  و اسلام شهر  و حتی ورامین هم اونجا بودند.  خدارو شکر مشکل دخترم حل شده شما هم مشکل فرزند عزیزتون حل بشه😍😍

2740

من دخترم رو پیش دکتر باقری میبرم. شک نکنید که هم باسوادند و هم برای مریض ارزش قائلند. هر وقت نیاز مبرم داشتم که دخترم رو ویزیت کنند، حتی تو ساعات شلوغی مطب با حوصله دخترم رو معاینه کردند و تشخیص ایشون عالیه.  من که خیلی راضی ام. کافیه یکبار برید مطبشون. 

سلام جواب آزمایش ادرار دخترم رو بدقت بررسی نکرد و خیلی سریع بهش نگاه کرد و در نتیجه دستور اشتباه داد، طوری که فردای اون روز سایر دکترها نیز از کارش ایراد گرفتن، اصلا دکتر خوبی نیست

واقعا عااالی هستن همیشه سر نماز دعاش می کنم عفونت ریه بچه داداشمو درست تشخیص داد فوری نوشت بستری 

درصورتیکه قبلش پنج تا دکتر برده بودیم نتونستن بفهمن

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم