2733
2734

خانومایی که با مصرف کلومیفن و تزریق اچ سی جی دوقلو باردار شدن و توی سونو دو تا فولیکول آزاد کردن راهنمایی لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بصورت طبیعی اگه فولی زیاد هم داشته باشی فقط یکی آزاد میشه مگراینکه ارثی دوقلوزایی داشته باشی.

اره با دارو میشه کاری کرد که چندتا فولی آزادبشن اما نمیشه گفت که همه شون لقاح انجام دادن یانه

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  

اره بااین داروها امکانش هست دوقلویاچندقلو بشه بخصوص اونایی سابقه دوقلوزایی از طرف مادراشون بهشون رسیده

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

لطفا بیاید من بعد از مصرف کلومیفن روز 11 پری سونو دادم دوتا فولیکول 19 و 21 تو تخمدان راستم داشتم دکترم گفت احتمال داره دوقلو بشه منم چون دوست داشتم دوقلو بشه همون شب آمپول رو تزریق کردم و روز 12 بازم سونو دادم شده بود 25 و21 و هنوز آزاد نشده بود روز 13 و بعد از تقریبا 44 ساعت سونو رفتم که آزاد شده بودن هر دو چون دکتر گفت دیگه فولیکولی نمینبینم و یه مقداری هم مایع تو حفره لگن دید همون ساعت من اقدام کردم برای بارداری و شبشم دوباره اقدام کردم کسی با این شرایط بوده که فقط برای دوقلویی دارو مصرف کرده باشه

2740
2706