2752
2734
عنوان

دکتر کوهسار نبوی - بیمارستان صارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 84485 بازدید | 302 پست
من زنگ زدم آکوا ژیمناستیک و پرس و جو کردم. گفتن تقریبا 2 ساعته. 45دیقه ایروبیک و بقیه هم استخر. لباس ورزشی و مایو و حوله لازمه.
ساعت هاش
شنبه:9تا11/2تا4/4تا6
یکشنبه:11تا1/2تا4
2شنبه:9تا11/2تا4/
3شنبه:11تا1/4تا6
4شنبه:9تا11/2تا4
5شنبه:11تا1
هزینه هر جلسه 10 هزار تومن. از 31 تیر هم کلاس های توجیهی و امادگی بارداری و زایمان. روزهای 5شنبه ساعت3تا5.میتونید همراه همسرتون یا تنها برید. اونم هر جلسه 10 تومن. 7جلسه هم هست.
سلام سمیرامیس جون امیدوارم خودت ونینی هرچی که هست چه پسروچه دختر خوب باشید عجله نکن جنسیت هم مشخص می شه منم تو هفته 16رفتم سونوبهم گفتن پسر ولی توهفته 18 بهم گفتن دختروواقعادخترهم بود هرچی باشه فقط دعا کن سالم باشه
طول کانال سرویکس من طی 4بارسونوگرافی توی یک روز 4 عدد مختلف بود ولی همش زیر30 بودومن مجبورشدم عمل مک دونالدانجام بدم یعنی دوختن دهانه رحم .معمولا بایدبالای 30 باشه.
من آکوا نرفتم بخاطرهمین عمل مک دونالدچون نبایدزیادبه خودم فشارمی آوردم.
چیزی با خودت نبراحتیاج نیست فقط اگه خواستی 2 شب بمونی 1 دست لباس برای نی نی ببر که یه موقع خودشو کثیف کرد همراهت باشه من هم همین کارو کردم البته لوازم آرایش یادت نره من بلافاصله آرایش کردم پرستار تعجب کرده بود.ههههههههههههههه
حمام وتوالت هم بسیارتمیز بود.
اگه سزارین باشی تاشب فقط می تونی آب کمپوت وسرم استفاده کنی بعدیه سوپ سبک بهت میدن غذابرای همراه okومشگلی نیست.متاسفانه بایدیه کم گرسنگی رو تحمل کنی هههههههههههههههه
بچه هم ازلحظه اول پیش خودته .اگه سوال دیگه ای داشتی در خدمتم عزیزم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی سونوسه بعدی دکتریه جارو معرفی کرد ولی زیاد پافشاری نکردکه حتما برم اونجا منم یه جا سرخیابونمون بودرفتم دکترشهین رحمانی واقعا که خیلی باحوصله بودوخیلی وقت گذاشت تو آریاشهر هست اگه خواستی آدرسشو بهت میدم من خیلی راضی بودم سونوگرافی های معروف چون سرشون شلوغه خیلی لی لی به لالات نمیذارن ولی این بیچاره کلی تلاش کردتا من صورت پانیذرو ببینم.
راستی استراحت یادت نره زیادبه خودت فشار نیار درسته ورزش وتحرک خوبه ولی نه زیاد به هرحال همه این دوره رو میگذرون وهمه هم نگران چاقی بعداززایمانند ولی بهت بگم نگران نباش من بعداززایمان بلافاصله 10 کیلو کم کردم وکلاسهای آکوا بیشتربرای کساییه که می خوان زایمان طبیعی داشته باشن.

راستی اگه رفتی سونو جنسیت قطعی شد به ما هم بگو نخودت چیه.
پرپرک جون سلام. ممنون از دعای خوبت. میدونی من خیلی عجولم. خدا هم همش میخواد منو اذیت کنه. ههههههه
باورم نمیشه الان هفته 20 و تموم کردم. هنوز 100در100 نمیدونم بچه چیه؟؟البته احتمال زیاد دختره. اما تا 3بعدی نرم مطمئن نمیشم.
من 12 مرداد دوباره وقت دارم. خدا کنه اون موقع سونو بده.
..
بابت استراحت که خیلی استراحت میکنم. اما از این به بعد هم باید بریم برای خرید سیسمونی. و..حلاصه کارای زیادی باید انجام بدیم. نمیدونم وقتی وایه آکوا میمونه یا نه؟؟
گفتی لوازم ارایش یه چیزی یادم افتاد. منم داشتم از مامانم میپرسیدم که ساعت ملاقات میتونم آرایش کنم؟؟؟منظورم این بود که توانشو دارم؟؟انگار تعجب کرده بود از حرفم. میگفت تو هم به چه چیزایی توجه میکنی. بهش میگم دوست ندارم جلوی فامیل شوهر رنگ پریده به نظر برسم. ههههههههه
2731
سلام سمیرا جون.خوبی؟
من قبلا میومدم اینجا سر میزدم.اون موقع باردار بورم.وتو هنوز باردار نبودی...و در حال کارهای قبل بارداریت یودی...
نمی دونی چقدر خوشحال شدم که الان یه فرشته کوچولو تو دلت پسره من امروز سه ماهه شد.......
امیدوارم به سلامتی زایمان راحتی داشته باشی.
از این روزا لذت ببر حسااااااااااااااااااااااااااابی که دیگه دلت تنگ میشه....بخصوص استخر و اکواژیمناستیک که بهترین لحظه ها رو برات میسازه........
مواظب خودت و پرنسس؟؟!! یا پرنست باش.......
فائزه جان مرسییییییییییییی. خیلی خوشحال شدم پست گذاشتی برام. پسر نازت و ببوس. باورت میشه من الان 5 ماه و تموم کردم. تازه تموم شده. خودم که باورم نمیشه. همین جوری روزها داره میگذره. خیلی قشنگه. مخصوصا که الان تکون خودنای بچه رو قشنگ حس میکنم. خیلییییییییییییی قشنگه. یه تکونش هم دوست ندارم از دست بدم.
پرپرک جان یه سوالم اینه که تو اتاق عمل وقتی بچه رو درمیارن شوهر میاد تو؟؟اون وقت که خیلی دیره. تا چقدر میتونه بمونه تو اتاق عمل؟؟ اونایی که بی حسی میگیرن ریکاوری هم دارن؟؟چقدر بعد عمل منتقل میشن به بخش.
.
.
پر پرک جون انقدر همه میگن وااااااای از درد نمیتونی هیچ کاری بکنی .گفتم شاید واقعا نمیشه هیچ کاری کرد.
سلام سمیرامیس جون
بله وقتی بچه رو درمیارن همسرمی تونه بیاد تو البته توسزارین اینطوریه همسرمن که یک ربعی موندداخل وچون من استرس داشتم دکتراز اولاش گفت همسرشو صدا کنید بیادداخل ولی یه کم دیرپیداش کردن وبعدازدرآوردن بچه اومد تو .
بله بی حسی هم ریکاوری داره وبعدازعمل حدود45 دقیقه الی 1ساعت بعدبه بخش منتقل می شی اگه بیماردکترنبوی هستی که بهت بگم اصلا دردنخواهی داشت فقط اولین بارکه می خوای ازتخت بیای پایین یه کم اذیت می شی که اونم طبیعیه دیگهههههههههههههههه
من بازم در خدمتم عزیزم.
سلااااااااام. پر پرک جون خیلیییییییییممنون عزیزم. کاش الان تو و دخترت اینجا بودین میبوسیدمتون انقدر که ماهین. خیلی کمک کردی عزیزم. جواب خیلی سوالام و گرفتم. اما بازم سوال های ریز و درشت برام پیش میاد.
عزیزم دکتر چه روزهایی وقت سزارین میده؟و تو چه ساعت هایی؟ صبحا یا بعد از ظهر ها؟
یکی دیگه اینکه من زایمانم میفته آخر آبان. آخر هفته عید هم هست. به نظرت شلوغ میشه اون موقع؟چون نیخوام به خاطر شلوغی بیمارستان خدایی نکرده اتاق خصوصی گیرم نیاد یا رسیدگی کمتر بشه.
راستی هر روز ملاقات دارن؟ چه ساعتی؟
سلام مرسی عزیزم ازمحبتت
دکترکه به من وقت اول صبح داده بود که یک روزقبل نصف شب مجبوربه سزارین شد (قبلا بهت گفته بودم )
بیمارستان همیشه خلوته خیالت راحت باشه که اتاق خصوصی برات خالیه ورسیدگی همیشه عالیه ربطی به اتاق نداره.
وقت ملاقات هروز ساعات 2-4 هست اگه اشتباه نکنم ولی قبل وبعدازاون هم می تونی ملاقات کننده داشته باشی به شرطی که همراهت بره پایین .
راستی رفتی سونوگرافی جوابشو حتما بگو
مواظب خودت ونخودت باش.
بوسسسسسسسسسسسسسسس برای خودت ونخودت.
بای
سمیرامیس جون سلام
پس بالاخره بهت وقت سونو دادمبارکهههههههه
آره حتما بیا برام بگو منتظرم
هزینه سونوی من شد با سی دی65هزارتومان.
من تاحالا اونجاسونوگرافی نرفتم امیدوارم که خوب باشه وبتونی صورت این نخودتو ببینی ههههههههههههه.
2706