2733
2739

پسرم ۱سالو ۶ماهشه

شب اولیه که از شیر گرفتمش خیلی سینه هام درد میکنن مثل سنگ شدن

با توجه به بارداریم که الان حدود ۱ماهو نیمم هست میشه قرص بخورم که شیرم خشک بشه؟

گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)

تو بارداری که نمیییشه شیر داد اخه خودش قط میشه کم کم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز میتونی بهش بدی کا عزیزم

تا سه چهارماهگی مشکلی نداره فقط خودتو زیاد تقویت کن و شیر و ماست بخور

شیر تو سینت جمع شده برا همین سینت متورم شده و دردناک

اگرم نمیخوای بهش بدی سینت رو بدوش

2742
4ماه دیگه شیرش بده

خیلی اذیتم ویار دارم پسرمم اصلا غذا نمیخوره بیشتر عادت کرده بیاد مک بزنه کلافه ام 

گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)

واقعاتوبارداری شیرخشک میشه؟تاچه ماهی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
واقعاتوبارداری شیرخشک میشه؟تاچه ماهی؟

فکر نکنم خشک بشه باید قرص بخورم ولی نمیدونم میتونم بخورم یا نه

2738
اها.ینی اذیت میشی؟! ولی اگه میتونی بده.طفلکی گناه داره

نه واقعا نمیتوتم خیلی اذیتم تا عصر از تهوع نمیتونم چیزی بخورم اینم شیر میخوره همش مک میزنه احساسه مردن دارم

باید شیر بدی اما فاصله شیردهیتو زیاد کنی یا نمیخوای شیر بدی بدوش بریز بیرون و فاصله ها رو زیاد کن تا قطع بشه کم کم. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
آها، عزیزمکسی نیست کمکت کنه،؟ چند روز اول سینه هات حساس میشن ولی بعدش خودش خوب میشه

پسرم خیلی وابستست مامانم هست ولی اصلا نمیمونه همش چسبیده به من

اگر تدریجی می گرفتی و شب شیر میدادی به مدت مثلاً ۱۰ روز شیر جمع نمیشد. منم دارم دخترمو از شیر میگیرم دکترش گفت شبها یکی دو بار فقط بده که سینه هات تخلیه بشه روز تحت هیچ عنوان نده و بعدشم کامل قطع کن.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.