2733
2734
سلام ممنون از شما که برای کمک به من و پسرم اومدید به این تاپیک
هفته دوم عید بود که ما رفتیم بیرون پسرم یه کوچولو سرماخوردگی داشت. اونجا به خاک دست زد یه سگ رو هم نازش کرد البته من همش دستش رو میشستم اما از همون شب بدنش کهیر زد 4 -5 بار دکتر بردیم کلی دوا دادیم تا برطرف شد اما حالا به محض اینکه گریه میکنه صورتش پر از کهیر میشه و حدودآ نیم ساعت بعد برطرف میشه دیگه برای اینکه گریه نکنه هر سازی بزنه ما باید برقصیم
خواهش میکنم اگه میدونید چیکار باید کرد یا دکتر خوبی سراغ دارید بگید و مارو دعا گوی خودتون کنید
ممنونم که حوصله کردید و همه متن رو خوندید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند سالشه معمولا داروهای دارای انتی هیستامین و حساسیت میدن دیگه مثا زادتین و سیتریزین و کتوتیفن و غیره ولی درمان گیاهیش همیون عرقیجاتی که خنکی هستند موثر
به سراغ من اگر می ایید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من
2742
ولی تاثیر خاصی نداره کهیر خودش میاد و میره فقط بهش خنکی بده غذاهای ادویه دار بهش نده گرمیجات و شکلات و نوشابه و خوراکیهای اسانس دار کلا ممنوع
به سراغ من اگر می ایید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من
اگه کهیر میزنه یعنی هنوز حساسیت از بدنش کاملا بیرون نرفته به این شماره زنگ بزن دکتر ریاضی 44228229 خیلی کارش درسته انشاالله زود خوب میشه. نشانی :اشرفی اصفهانی نرسیده به مرزداران ساختمان نگین طبقه دوم دکتر رضایی
کهیر دوره داره دورش باید طی بشه
دارو هم بدی تا وقتی میخوره تاثیر داره دارو قطع بشه برمیگرده تا دورش طی بشه
نگران نباش چیز نگران کننده ای نیست
یا حساسیت غذاییه یا تنفسی به خاطر بهار
2740
اتفاقا خیلی جدی بگیرین مزمن نشه این حساسیت
من بهترین کسی رو که میشناسم دکتر نصیری کاشانیه. ونک ساختمان آفتاب.
تو نت سرچ کن میاد. کارش درسته
راحت وقت میده و قبلا رییس بیمارستان پوست رازی بوده
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
ممنونم از همه شما دوستای خوبم که راهنمایی کردید من اسم دکتر هایی رو که معرفی کردین یادداشت کردم از ل ...

ببخشید کهیر پسرتون برطرف شد؟ اخه منم مبتلا هستم گفتم روند درمانتونو بپرسم