2733
2734
سلام شماره استخاره می خوام اگه لطف کنید و شمارش رو در اختیارم بزارید ممنون می شم
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

9092562222جعفری تبار

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
همون شماره ای که مهرا جون داده صحیحه فقط با تلفن ثابت فوق العاده اس 24 ساعته میشه تماس گرفت جوابش یک روز بعد آماده میشه البته اگه صبح زود تماس بگیری تا شب بهتون جواب میده خیره ایشالا
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
شماره ای که من نوشتم هم درسته...البته فقط واسه شهر قمه من همین دیشب از دفترشون استخاره گرفتم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2740
اینا شماره های دفتر جعفری تباره....

راه های تماس با دفتر

تلفن گویای ۹۰۹۹۰۷۲۲۲۲ : در تمام ساعات شبانه روز برای دریافت پاسخ استخاره و درخواست استخاره از خارج از استان قم
تلفن گویای ۹۰۹۲۵۶۲۲۲۲ : در تمام ساعات شبانه روز برای دریافت پاسخ استخاره و درخواست استخاره از استان قم
تلفن ۹۰۹۹۰۷۵۵۵۵ : خط هوشمند برای پاسخگویی به سؤالات مربوط به استخاره (روزهای غیرتعطیل از ساعت ۷ تا ۱۸)
تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۳۴۳۶ : خط معمولی برای پاسخگویی به سؤالات مربوط به استخاره (روزهای غیر تعطیل از ساعت ۷ تا ۱۸)
تلفن ۰۰۹۸۲۵۳۷۸۳۶۶۶۶ : مخصوص مراجعین خارج از کشور (روزهای غیر تعطیل از ساعت ۷ تا ۱۸)
تلفن ۰۲۵۳۷۷۳۱۵۸۶ : برای ارسال فکس
صندوق پستی ۹۳۴-۳۷۱۸۵ : برای ارسال مرسولات.
پست الکترونیک (ایمیل) : info@estekhaareh.com

سلام دوستان   

من دیروز دنبال یکی میگشتم که فوری برام استخاره بگیره. این سایت رو پیدا کردم.

خوبی اش این بود که زنگ زدم هم یک حاج اقایی دارند تلفنی استخاره میگیره و هم از این سامانه ها تلفنی دارند.

خیلی خوب بود😊😊

yon.ir/nfW9A