2737
2734
عنوان

کیا مشکل پرولاکتین بالا دارن؟

61390 بازدید | 138 پست
1. رویا....31ساله....... بالارفتن پرولاکتین از فروردین 89........ اقدام برای بارداری از اسفند88...... سقط آذر 90..... مصرف داستینکس، برموکریپتین.... ام آر آی (2بار)..... پریمتری (1بار) ......... فعلا آز پرولاکتین دادم.

2. ماریا عاشق نی نی.... ............................................ اقدام برای بارداری مهر 91..................... داستینکس

3. مرضیه.........

4. کوثر............

5.شهره .........27.........اقدام به بارداری از سال 88 .........3 بار سقط........ درمان پرولاکتین با برومو کرپتین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سسسسسسسسلام من تازه فهمیدم این مشکل را دارم
7 سال پیشم داشتم داستینکس خوردم خوب شد تا الان که 56 شده برا شما چنده ؟
نمیدونم والا من دارم کابر کولین که همون داستینکس ایرانیه میخورم
داستینکس که دیگه وارد نمیشه
2742
منم پرولاکتینم بالاست چندساله دکتر اولیم برام سیپترون کامپاند تجویز میکرد که با اون نرمال میشد. مجبور شدم دکترمو عوض کنم که برام کابرکولین نوشت . برمنم جای سواله تا کی باید قرص بخورم؟
2740
سلام
سیما جون
من پرمویی نداشتم. بار اول هم که پرولاکتینم رفت بالا از سینه هام شیر نمیومد فقط سردرد و سرگیجه و حالت ت ه و ع داشتم. کلی هم کسل و بی حال بودم.
درست همون ماهی که ما اقدام کردیم بچه دار بشیم. من پریود نشدم و این حالت ها هم باعث شد فکر کنم حامله ام. ولی وقتی آزمایش بتام منفی شد. پرولاکتینم مثبت بود اونم 85. کلی بروموکریپتین خوردم. داستینکس، ام آر آی شدم که گفتن یک غده 6میلی متری زیر هیپوفیز دیده می شه.
دکتر غدد گفت : امکان داره این غده خود به خود خونریزی کنه و اون وقت پرولاکتینم برای همیشه میاد پایین. گفت: اگه یک موقع سردرد شدیدی گرفتم که قطع نشد یعنی اون غده خونریزی کرده و یا رشد کرده و باید برداشته بشه. من تا حالا دوبار ام آرآی شدم که غده تغییری نکرده بود.
اسفند 89 پرولاکتین من از 90رسید به یک با 10تا قرص داستینکس بعد دکتر گفت لازم نیست دارو بخورم. پارسال همین موقع باردار شدم و تو آذرماه سقط شد. بعد اون 8تا داستینکس خوردم و بروموکریپتین ولی پرولاکتینم زیاد پایین نمیاد.
این ماه هم پری نشدم. امروز 34روز از پری قبلی می گذره. آزمایش بتام طبق معمول منفی بود. این دفعه سرگیجه و سردرد ندارم ولی از سینه هام شیر میاد. سه شنبه بعد جواب آزمایش پرولاکتینم میدن.
من تحت درمان ناباروری هستم و فعلا مدام درگیر پرولاکتین میشم.
2706