2733
2739
سلام به دوستای گل نینی سایتی.
بچه ها من میخوام یه دوربین دیجیتال بخرم که جمع و جور باشه...
کیفیت عکساش بالا باشه...
سایبر شات قوی داشته باشه (چون دوربینی که الان دارم با هر حرکت کوچیک دخترم عکساش تار میشه به بچه هم که نمیشه گفت مامان تکون نخور!)
خلاصه امکاناتش خوب باشه حدود 300_350 هم قیمتش باشه(یعنی بیشتر ازین نباشه!)

ممنون میشم اگه کمکم کنید
خدایا چنان کن که روزهای عمرم در انجام کاری سپری شود که مرا برای آن آفریدی.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
سری جی کنن 500 تومنن حدودا ، پس به درد شما نمیخورن ، من برای خواهرم که دو تا نی نی شیطون داره یه المپیوس خریدم کاملا جمع و جور ، سریع و با امکانات کامل 350 یا 400 تومن ---- از خیلی لحاظ از مدل های مشابه سونی و کنن سر تره . هر چی باشه المپیوس برند امریکاییه ، و قدیمی و با سابقه . اینم مشخصاتش http://www.digikala.com/?Products=DigitalCamera&Product=DigitalCamera-Olympus-mju-Tough-9010
2740
آلبا جون من خودم اطلاعات تخصصی ندارم ولی تو این وبلاگ می تونی سوالتو مطرح کنی و با توجه به بودجه ای که داری و امکاناتی که می خوای دوربین موردنظرت بهت پیشنهاد می شه... http://digitalphotography.blogfa.com/
عزیزم دوربین کانن در حد 350 تومن بخر که مود عکاسی برای بچه ها روهم داره . خیلی خوبه . درکل زیاد سخت نگیر واسه استفاده خودمون دوربینهای الان کانن و سونی خیلی هم خوبن. من خودم سونی مدل hx1 دارم . زوم بیست برابر داره و خیلی عکساش خوبه و واقعیه ... منتها دور و بر 500 تومن هست این مدل . من دوسال پیش خریدم که تازه اومده بود ایران ... اینم یه دونه از عکسایی که من از ماه گرفتممممممم.. روش کلیک کنید

مامان فراز آخه یک کم فکر کن ببین این تبلیغی که می گذاری به درد این تایپیک می خوره یا نه؟ بعد هم اجناست که خودت هم می دونی قیمت بازاره و مدلهای قدیمی پس خواهشا دیگه هر جا می ری این تبلیغ را نگذار یک جا گذاشتی بسته .
سلاخی زار می گریست به قناری کوچک دل بسته بود
2706