2733
2734
مامان حافظ جون
دیگه موندم چی بگم. بجز اینکه شاید به گندم آلرژی داره. آلرژی به گندم آلرژیه خیلی بد و آزاردهنده ای هست. اما تعجب می کنم که حافظ خدا رو شکر اشتها و وزنش خوبه. اگه آلرژی یا رفلاکس باشه اول از همه این دوتا تحت تاثیر هستن.

ممنون که راهنماییم کردی به دکترش زنگ زدم . همین قرص شما رو معرفی کرد. امروز می رم بگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نانی جان حافظ9 ماهشه و 10 کیلو.تا وقتی شیر خودمو فقط میخورد خیلی تپلی بود. یعنی اخر 6 ماهگی 9.5 بود. غذا رو هم خوب شروع کرد. اما الان خیلی بد غذا شده. صبحانه اصلا نمیخوره. سوپش رو بعضی وقتها میخوره. تو 3 ماه اخیر 600 گرم فقط اضافه شده.
نی نی شما چطور؟
راحله جان وزن و اشتهای هوراد خوبه؟
خواهش میکنم مامان اروین جان
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نانی جون هوراد من 8 ماه و 17 روزشه
وزنش 8300
مامان حافظ جون اشتهاش بد نیست ولی وزنش خیلی کمه.7 ماهگی 8500 بود الان کمتر شده

هوراد دیشب خوابش بد نبود 4-5 بار بیدار شد سرماخوردگیش هم بهتره لااقل دیگه تب نداره.ابریزشش هم کمتر شده

بچه ها من به استادم ایمیل دادم بهم جواب داده ولی هومیوپاتی طوریه که حتما باید کلی توضیحات بهش بدم و اونم هزار جون سوال مختلف میپرسه تا بفهمه چطور میتونه درمانم کنه مثلا واسه درد زانو در مورد نوع خواب و دیدن کابوس و.... سوال میپرسن!!!!

فعلا جوابی که داده میذارم براتون

این سوال من بود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام اقای دکتر حال شما خوبه؟
ممنونم از اینکه ادرس ایمیلتون رو به من دادین
من با پسرم خیلی به مشکل بر خوردم
الان 8 ماه و نیمه است
از همون روز اول تولدش تنها بچه ای که کل بیمارستان رو با گریه رو سرش گذاشته بود پسر من بود
4 ماه تمام صبح و شب گریه میکرد چون دل درد شدیدی داشت و به هیچ دارویی هم جواب نمیداد فقط تو بغل اروم میشد اونم حتما باید راه میبردیمش یا تو پتو میذاشتیم و تابش میدادیم(مثل ننو) تا اروم بشه اونقدر گریه میکرد که سیاه و کبود میشد.خداروشکر 4 ماهه که شد خیلی بهتر شد.شب ها هم 3-4 بار واسه شیر بیدار میشد.از همون اول هم شیر خودمو میدادم هم شیر خشک از حدود 5 ماهگی هم غذا رو براش شروع کردم و فرنی با شیر گاو و سوپ و حریره بادوم و موز و سیب میدادم بهش ...اوضاع خوب بود تا اینکه از تهران اومدیم رشت واسه زندگی.از وقتی اومدیم اینجا شبها خوابش خیلی بد شده هر شب 10-15 بار با گریه از خواب بیدار میشه و بی قراری شدید میکنه و فقط دو سه بارش رو شیر میخوره و بقیه فقط گریه و گریه و گریه..... دیگه حتی تو بغل هم اروم نمیشه و ننو هم دیگه ارومش نمیکنه.روزها حالش کاملا خوب بود و شبها بی قراری زیادی میکرد.الان چند روزه روزها هم بی قراری میکنه
حدود سه هفته پیش دکتر بردمش که به ریفلاکس مشکوک شد و سونو نوشت و مشخص شد ریفلاکس پنهان هم داره و دکترش گفت شیر خشک مخصوص بچه های ریفلاکسی بدم و خودمم رژیم بگیرم و اجیل و شکلات و لبنیات گاوی و گوشت گاو و مرکبات نخورم.دارو هم موتیلیوم و رانیتیدین داد که سه بار در روز بهش میدم...این داروها فقط 3-4 روز خیلی خوب اثر کردن طوری که فقط 2 بار یا 3 بار بیدار شد که واسه من مثل معجزه بود ولی الان بچم بدتر از قبل شده با اینکه من رژیمم رو سفت و سخت تر اجرا میکنم
خواهش میکنم کمکم کنین دیگه واقعا درمونده شدم.در ضمن خودمم متاسفانه از وقتی بچه دار شدم خیلی استرس دارم
بازم ممنون از لطفتون

اینم جواب

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام.همانطور که اشاره کردی بچه از مادری شیر می خورد که استرس دارد پس تا زمانی که شما ریلکس نشوید بچه هم آرام نمیشود.اگر به تهران آمدید خوشحال میشوم ببینمتان و شرح حالتان را بگیرم وبه شما دارو بدهم .اما تا آنموقع باید تمرین آرامش بکنید که بهترین آن نماز است ومدیتیشن.ضمنا قبل از شیر دادن وضو بگیرید ودعا کنید.با دلبندتان در خلوت صحبت کنید و از زیبایی های دنیا و عشق به پدرش به او بگویید .حتما روزانه حداقل یک ساعت در هوای آزاد پیاده روی کنید وتنفس عمیق را مرتبا انجام دهید.اگه شد به نیازمندی صدقه بدهید.در اتاق فرزندتان سمبلی از نام خداوند را قرار دهید.برای مدیتیشن کافی است چشمان خود را ببندید ودر افکار خود به مطالب خوشایند فکر کنید مثلا به جایی که قبلا سفر کرده و خاطره خوشی از آنجا داریدویا به دوران کودکی برگردید وخاطرات خوش آن را مرور کنید از هر چیزی که عصبی تان میکند بپرهیزید. عسل و خرما فراموش نشود .ازخوردن سردیجات مثل گوشت گاو وخیار و دوغ و.... دوری کنید..لطفا علایم دیگر بچه از قبیل اسهال و رنگ مدفوع و.... رادقیقا بررسی و گزارش نمایید .امیدوارم همه چیز زود خوب شود .جعفری
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2742
وای چه استاد باحالی بنده خدا تا جایی میتونسته کمک کرده.
بچه ها من حرفهاشو خیلی قبول دارم.من که تا شوهرم نیاد اصلا نمیتونم نماز بخونم. باید یکسر بمن وصل باشه حافظ. وقتی هم باباش میاد هزار تا کار دارم که نمیفهمم چی تو نماز میگم.
وضو قبل از شیرکه خوب از بچگی اصلا اجازه نمیده تا گریه میشه باید سریع سینه بدم دهنش. استرس هم که فراووووووووون......
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اره مامان حافظ جون خیلی باحال بود استادمون با اینکه من باردار بودم اون موقع که واحد هومیوپاتی داشتم و استاد خودش گفته بود میتونی نیای و اشکال نداره ولی از بس بحث ها جالب و شیرین بود و کلاس لذت بخش بود تا اخرش کلاسهارو رفتم
من دیگه واقعا خدای استرس هستم...کاش بتونم به حرفهاش عمل کنم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
من تهرانیم ولی خیلی معروفه توی رشت شماره اش از 118 بگیر بهش بگو همه نشانه های رفلاکس هوراد فوق تخصص اطفال و کودکان عالیع یه بار ضرر نداره من با تحقیق دکتر چیدا می کنم
مامان آروین شما لطف داری من برای هر کی دکتر پیدا می کنم عالیه 4 ماه پیش پدرم از درد کمرم عاجز شده بود همه دکتر قریب به 10 دکتر گفتند عمل من دکتری را پیدا کردم و خواهرم زنگ زد با التماس وقت کرد و عمل نشد . الان خدا را شکر خوب شد من دوست دارم به همتون کمک کنم چون خودم قریب 1 ماه شبها نمی خوابیدم
مامان آروین پیش دکتر مهری نجفی رفتی یا نه ؟
اکثر دکترا میگن بهترین دارو برای رفلاکس رانیتدین ؟
ببخشید من یک راه حل برات دارم میدونم شربت موتیلیوم میدی ولی بعد از شیر بهش رانیتدین بده سعی کن سیب زمینی توی غذاش نریزی چون شبها باعث اسیدی شدن معده میشه بخاطر نشاسته ای که داره .
چند وقته دارو میدی؟
من برات موتیلیوم می پرسم که کدام داروخانه داره.
سلام بچه ها
من تمام تاپیک و خوندم والان فقط به خاطر حافظ کوچولو دارم اینو مینویسم چون شرایطش دقیقا مثل قبلنای پسر منه
مامان حافظ جان پسر من با خواب غریبه بود میفهمم که چقدر سخته برات
ولی اگه میخوای پسرت خوب شه بایدچند تا کار بکنی و البته یکم صبور باشی

پسر من ریفلاکس خیلی شدید +آلرژی+نفخ شدید داشت که من بعد از تحقیقات خیلی زیاد فهمیدم باید چیکار کنم
اول از همه باید به فکر شیری که میدی باشی اگه میتونی رژیم سفت و سخت بگیری که توش هیچ ماده ی آلرژنی نباشه از قبیل تخم مرغ تمام محصولات گاوی مستقیم و غیر مستقیم (یعنی داخل مواد دیگه هم نباشه مثلا ماکارونی توش تخم مرغ داره و بیسکوییت توش هم تخم مرغ داره و هم شیر)اجیل ها که بدترین نوعش رو که بادوم هست به خاطر حرف قدیمی ها ما مستقیما به خود بچه هامون میدیم و .....
امپرازول فقط و فقط با اب سیب دستور درستش رو مهفام جان گفت
عزیزم تو میای میگی من دارم همه چیو رعایت میکنم در حالی که مستقیم داری به کوچولوت ب ب لاک ای ار میدی که پروتئین غیر هیدرولیز شده داره
اگه نمیتونی رژیم بگیری به نظر من از شیر بگیرش و هم خودت و هم اون بچه ی کوچولو رو راحت کن به اندازه ی کافی
شیر پر استرس خورده دیگه بسشه
شیر خشک ایزومیل رو امتحان کن به پسر من که ساخت چون بقیه شیر خشک ها یا گرون هستن یا اینکه به سختی گیر میاد
موز هم نده
میوه فقط سیب
بادوم حذف
برنج+مرغ+گوشت گوسفند
روغن زیتون حذف
از روغن کانولا استفاده کن
اینارو به حافظ میتونی بدی
ولی فعلن تا خوب شدنش و راحت خوابیدن غذای کمکی رو حذف کن و فقط ایزومیل و دارو هاشو بده یه هفته فقط دارو+ایزومیل
شیر خودتو برای یه هفته قطع کن تا ببینی داری چه بلایی سرش میاری با موادی که میخوری و استرس هات
برای اینکه شیرت خشک نشه بدوش بریز دور تو این یه هفته
پسر من الان ساعت 11 میخوابه تا 7 صبح
بچه ای که شبها اصلن نمیخوابید
مواظب خودت باش
بای
برای پرواز کردن اول باید ایستادن ، راه رفتن و بالا رفتن را آموخت
پرواز کردن با پرواز کردن آغاز نمی شود
2706