2733
2739
پسر من الان 13 ماهشه...ریفلاکس معده داشت از 2ماهگی تا 9 ماهگی شربت رانیتیدین و موتیلیم هر 8 ساعت میخ ...

خدا رو شكر

منم دخترم دو ماهش داره تموم ميشه

ولي هنوز رفلاكسش خوب نشده

اول راينيتيدين بود

كه اصلا جواب نداد

الان نكسيوم و موتيليوم شده

دكتر گفت سه ماهگي باكلوفن بده بهش

قديم قشنگ استفراغ جهش دار داشت

اما الان

مياد تا تو حلقش و ميجوه 

شبها وحشتناك گريه ميكنه

زير سينه بد ميادددد و فقط گريه ميكنه😔😔😔

دوست دارم شير خودمو بدم امممما زير سينه خيلي جيغ ميزنه اصلا با ذوق نمياد

شما شير خودتو دادي؟؟

آز مدفوعم داده

حساسيت پروتئين گاوي نداشت

حساسيت شديد به لاكتوز داشت بيچاره

واقعا افسرده شدم

🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم شما دخترشون بهتر شده؟ چه داروهایی الان میدی؟ شیر خوردن و وزنگیریش چطوره؟ 

موتيليوم ميدم

خيلي بهتره

وزن گيريش هم بهتر شده

عالي نشده

اما بهتره از اون  بحران

دارم غذا خورش ميكنم

از پوره هويج شروع كردم

🌸
2742
خدا رو شكر منم دخترم دو ماهش داره تموم ميشه ولي هنوز رفلاكسش خوب نشده اول راينيتيدين بود كه اصلا ...

سلام عزیزم منم پسرم عین بچه شما شده دقیقا بخاطر لاکتوز شیر من اینطوری شده.ابان بهتر شده بچتون؟چیکار کردین

بیاین برای هم دعا کنیم و یه صلوات بفرستیم✋
سلام عزیزم منم پسرم عین بچه شما شده دقیقا بخاطر لاکتوز شیر من اینطوری شده.ابان بهتر شده بچتون؟چیکار ...

بهتر شد خيليم خوب شد وقتي غذا رو شروع كرد

اما امروز دوباره برگشته

برذمش دكتر گفت بخاطر دندون دراوردن اسيدي شده معدش باز رفلاكس برگشته😭

🌸

سلام خانوما دختر من الان ۲ماه و نیم هس تا شیر میخوره بالا میاره جوری ک از دماغشم میزنه بیرون نمیتونه نفس بکشه به خاطر ویروس نمیتونم ببرم دکتر خودم دیروز ببلاک خریدم ک بدم به نظرتون چیزیش نشه سر خود میدم

خدا رو شكر منم دخترم دو ماهش داره تموم ميشه ولي هنوز رفلاكسش خوب نشده اول راينيتيدين بود كه اصلا ...

سلام عزیزم دختر منم دقیقا همینطوره، چکار کردین خوب شد؟ توروخدا منم راهنمایی کنین

2738

سلام موتیلیوم ضرر نداره برای بچه؟ دکتر متوکلوپرامید داده بود که به خاطر عوارضش نمیدم

موتیلیوم خوبه؟ عوارض نداره؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

سلام وقتتون بخیر 

کوچولو من هم ریفلاکس داشت یه دوره موتیلیوم بهش دادیم خوب شد .اگه یه موقعه پزشک کوچولومون براش نسخه کرد و پیدا نکردید من دوتا اضافه دارم و نیاز ندارم ساخت ترکیه 

تاریخ انقضا ۲۰۲۲

۰۹۱۲۴۷۶۶۵۳۷

2706