2752
2734
عنوان

خوشگلایی که میخوان اقدام کنند برای بارداری بیاین باهم باشیم 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 25 پست
یکسال جلوگیری نکردی ؟؟؟

نمیدونم والا..کلن یک سال و هشت ماهه که ازداج کردیم.اوایل که جلوگیری کامل بود..ولی بعدش یه دفه حلوگیری بود یه دفه نبود.دقیق نمیشه گفت.اقدام جدی خیلی کم داشتیم.ولی خب اگه تنبلی نداشتم تا الان باردارشده بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا..کلن یک سال و هشت ماهه که ازداج کردیم.اوایل که جلوگیری کامل بود..ولی بعدش یه دفه حلوگیر ...

نه عزیزم اینطور نیست باید به وقتش باشه وگرنه هروقت باشه و باردار نشی دلیل بر تنبلی نیست از این ماه بعد پریودیت همون روز اقدام کن هرشب یا یک شب در میون ایشالله باردار میشی با برنانه باشه حتما میشی

پسرم تو معنی زندگی هستی معنی عشق .با وجود تو ،من و پدرت شادیم خوشبختیم خدایا شکرت .
2731
درد سینم از یه چی دیگ بوده😣😣الان از سونو اومدم گف یه کیست کوچیک تو سینته

خوب باید چکار کنی ؟؟؟

پسرم تو معنی زندگی هستی معنی عشق .با وجود تو ،من و پدرت شادیم خوشبختیم خدایا شکرت .
نه عزیزم اینطور نیست باید به وقتش باشه وگرنه هروقت باشه و باردار نشی دلیل بر تنبلی نیست از این ماه ب ...

آره ولی کلن تنبلی تخمدان دارم..عجله ای نیست.سن هردومونم کمه..هنوز وقت داریم هرچی خدا بخاد

گف از استرسه،چیز مهمی نیس و رفع میشه.البته الان اومدم جای دکترم هنوز ک نیومده

خبر بده چی شد عزیزم چرا اخه انقد استرس داری ؟؟