2737
2739
عنوان

پرستار بچه

1374 بازدید | 10 پست
سلام دوستان
من دوتا بچه کوچیک دارم.شش ماهه و یک سال و نیمه
قراره فردا یه پرستار بیاد برای نگهداریشون.آشناهامون معرفیش کردن..دوماه دیگه میرم سرکار..نمیدونم چه کارهایی رو باید ازش بخوام یا چطوری باهاش قرارداد ببندم..لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید راهنماییم کنید
خدابچه هاتونو براتون نگه داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس من دو تا بجم را با پرستار بزرگ می کنم سعی کن باهاش مهربان باش باهاش دستوری برخورد نکن جون بعدا سر بجه هات خالی میکنه دو ماه تو خونه زیر نظرش داشته باش من کارهای خونه را هم بهش میدم سعی می کنم بهش محبت کنم ولی در عین محبت ازش کار می کشم و روی سلامت و توجه به بجه تاکید میکنم
2731
ساحل جون نمی خوام نگرانت کنم ولی تو همین جا خوندم که پرستار به بچه بیگناه هر روز داری خواب اور میداده که بخواب خانم واسه خودش تو خونه حال می کرده لینکشو ندارم وگرنه برات می ذاشتم می تونی بگردی پیداش کنی در ضمت وقتی پرستار بچه رو اذیت کنه طفل مهصوم زبون نداره که بگه به نظر من با یکی بزار باشن اون نگه داری کنه الان خواهر شوهرمم پزشک میره مطب پرستار بچه زیر نظر مادرش .من خیلی چیزا شنیدم حواست باشه عزیزم
منم دو تا نی نی دارم با مهد بیشتر موافقم . توی مهد لااقل یکی هست بالا سرشون اما تو خانه چی
اما اگر دوست داشتی پرستار بگیری توی خانه دوربین نصب کن که بتونی شبا کنترل کنی گلم .
بعد هم کار خانه تا انجایی که می تونه بهش بده و در ضمن حریمای خصوصی خانه رو هم براش مشخص کن
موفق باشی و توکلت به خدا باشه .
پرنیان و پرهام عزیزم دوستتون دارم با تمام وجود
2740
سلام

اگه آشنا معرفیش کرده نگران نباش....باید کاملا جدی و در عین حال دوستانه باهاش برخورد کنی....وگرنه 3 سوته پررررو میشه

ضمنا به این نکات توجه داشته باش:
1.مسیر رفت و آمدش بخ ونه تو چقدره؟(هر روز ممکنه دیر بیاد)
2. متاهله؟بچه داره؟چند سالشه؟(بهتره بچه بزرگ داشته باشه)
3.بهش بگو دوربین نصب میکنی(حتی اگه نمیخایی نصب کنی!)
4.تو قرار داد باید تعداد روزایی که میتونه مزخصی بگیره...ساعت کار...وظایفی که بهش محول میکنی ذکر بشه و امضا کنه
5.کار خونه رو به عهده اش بذار (ولی اولاش مجبورش نکن چون از وقت بچه هات میزنه)

البته من یه دونه بچه دارم... راجع به دو تا نمیدونم!