2737
2734
همه چی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سعی کن لباس نوزادی زیاد نخری اخه زود بزرگ میشه.بیشتر اسباب بازی و وسایلی که اندازه شون مهم نیست. به غیر از تخت وکمد و کالسکه و صندلی ماشین . تخت پارک برای وقتایی خوبه که شما میتونی به کارات برسی از 1 سالگی به بعد اون تو بازی کنه. روروک زیاد مفید نیست بچه رو تنبل میکنه دیر راه میفته
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2740
اما اگه میخوای تجملش هم رعایت شه باید همه چی بگیری از لوستر اتاق گرفته تا اسباب بازی های مارک کیدی لند و لگو و.... تا کتابای مختلف واسه خواب و بیسیم کنترل بچه از راه دور
لباس یه چند دست تو خونای ای یعنی 7 تا 8 1 تا 3 ماهگی لباس بیرون یا لباس مهمونی که میان همه میبیننش یه 4 دست 5 دست برای اولش 1 ماهگی تا 2 ماهگی اگه سرده لباس گرم اگه گرمه خوب خیلی سرهمی قشنگ و شیک هست مثلا نغمه جون لباسهاش عالی با قیمت مناسب
جوراب 4 تا 5 جفت پاپوش 2 تا کافیه
ست کالسکه و کریر و روروئک و نی نی لای لای یا تاب برقی که خیلی به درد می خوره البته من تاب خیلی قبول دارم
تخت و کمد و....
لوازم حموم و حوله
شیشه شیر و پستونک و لیوان وناخن گیر و فین گیر و دماسنج و
کلاه و دستکش 2 تا
اینایی که یادم میاد نوشتم
میدونم عزیزم از پارسال تا حالا همه چی دو برابر هم شده. اگه تهرانی از بهار و جمهوری بخر و البته یه راسته توی بازار بزرگ هم هست که وسایل سیسمونی داره اگه فروشگاه های مارک هم میخوای که بگم؟
2706