2737
2739

سلام من معلم کلاس اولم 😁😁 چ مادرای خوبی 😄

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
مدرسه دولتی میذارین,یا غیر انتفاعی  قدیما میگفتن ابتدایی رو بذارین دولتی بخونن,الانم همین ن ...

از چ نظر؟شهر ما کوچیکه .. قبلا غیر انتفاعی درس میدادم الانم دولتی ام..از نظر امکانات فرقی ندارن فقط دولتی تعداد کل مدرسه شلوغتره ... 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
چقد خوب😍   البته پسر من   پیش دبستانیه،   از سایت نرو  کلاس اول شد    ...

😄 حتما ب شرطی ک معلما رو اذیت نکنید 

😁😁😁  باشه😁😁😍😍   شما هم مراقب بچه ها   باشید🙏

حتمااا عزیزدلن ..منکه بچه هامو خیلی دوس دارم 😍😍😍

2706