2733
2739
عنوان

تقدیم به بانوان سرزمینم😙😙

165 بازدید | 8 پست

تقدیم به همه بانوان

زنی را می شناسم من 🌹

که در یک گوشه ی خانه

میان شستن و پختن

درون آشپزخانه

سرود عشق می خواند

نگاهش ساده و تنهاست

صدایش خسته و محزون

امیدش در ته فرداست

زنی هم زیر لب گوید🌹

گریزانم از این خانه

ولی از خود چنین  پرسد:

چه کس موهای طفلم را

پس از من می زند شانه؟

زنی  با تار تنهایی🌹

لباس تور می بافد

زنی در کنج تاریکی

نماز نور می خواند

زنی خو کرده با زنجیر🌹

زنی مانوس با زندان

تمام سهم او اینست

نگاه سرد زندانبان

زنی را می شناسم من🌹

که می میرد ز یک تحقیر

ولی آواز می خواند

که این است بازی تقدیر

زنی با فقر می سازد🌹

زنی با اشک می خوابد

زنی با حسرت و حیرت

گناهش را نمی داند

زنی واریس پایش را🌹

زنی درد نهانش را

ز مردم می کند مخفی

که  یک باره نگویندش

چه بد بختی ، چه بد بختی

زنی را می شناسم من🌹

که شعرش بوی غم دارد

ولی می خندد و گوید

که دنیا پیچ و خم دارد ...

تقدیم به بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمي پنهان دارند !

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

👏👏👏👏👏👏

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنونم زیبا بود....شاعرش کیه؟؟؟

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2728

وقتی نی نی سایت رو میخونم زندگی بعضی کاربرا رو هم میشنوم دقیقا یاد این شعر میافتم...اگر موضوعات پرتکرار رو بخونید یا به دروغ یا به راست زندگی اکثرا سخت شده یا به خیانت یا به دعوا یا به بیکاری و بی پولی.....هعی..کاش همه چیز درست میشد

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
2740

نمی دونم چرا ما همیشه نیمه خالی لیوان رو می بینیم چرا نعمت سلامتی  نعمت خانواده  نعمت زندگی رو نمیبینیم دوستان لطفا فقط منفی ها رو نگین یکم مثبت به زندگی نگاه کنید