2737
2739
عنوان

حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی!!!

12479 بازدید | 21 پست
سلام خانما کسایی که ماشین ظرفشویی دارن تا حالا شده که از قرص استفاده کنین ولی بعد از اتمام کار ببینین که قرص حل نشده و کف ماشین افتاده؟ واسه من امروز پیش اومد می دونین دلیلش چیه؟ و باید چی کار کرد که دیگه پیش نیاد؟ ممنون میشم اگه تجربه ای دارین کمکم کنین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
واااااااای دقیقا این مشکل دیشب واسه ما اتفاق افتاد معمولا شوهرم ماشینو روشن میکنه فکر کرد درب مخزنشو نبست دوباره دربش رو گذاشت و روشنش کرد ولی صبح که باز کرد دید قرص حل نشده نمیدونیم علتش چیه امروز قراره زنگ بزنه نمایندگیش مال ما سامسونگه قرصش هم فینیش

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2738
بعضی وقتا فیلتر ماشین کثیف باشه هم ممکنه اینطوری بشه. مال من یه مدت اینطوری میشد بعد فهمیدم فیلترو که شسته بودم برعکس جا انداخته بودم کلی آشغال هم رفته بود تو بازوهای آبش.
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2706