2737
2739
4 ساله ازدواج کردم
3 سال قرص استفاده کردم که رفتم دکتر گفت طولانی مدت استفاده نکن قطع کردم
درصد باروری بالایی داریم خانوادگی میترسم با دستگاه هم باردار شم(مامانم شد)
تا 5 سال دیگه بچه نمی خوایم
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرم ک ا ن د و م از همه چی بهتره و بی دردسر تره!
البته من امروز از یکی از دوستان داروخانه ایم شنیدم در ادامه ه جمع کردن قرص های ضدبارداری؛همین رو هم می خوان جمع کنن!
خدا نکنه البته!خیلی کار زشت و بدیه!
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2742
تا پنج سال دیگه میشی ۳۴ ساله ! به نظر من برای مادر شدن یه کم دیره... یه وقتی هم بزار که اگه خدایی نکرده مشکلی برای باروری داشتی بتونی درمان کنی... من با ک.ان.دم جلوگیری می کنم ولی همیشه استرس دارم که نکنه حامله بشم.
2740
کاندوم خوبه ولی نه نوع ایرانیش.. من به یکی از مراکز بهداشت رفتم کاندوم دادن ..خلاصه برای اولین بار بود گفتم از کاندوم ایرانی استفاده کنم ببینم چطوره چون به نوع خارجیش حساسیت داشتم...خلاصه چشمتون روز بد نبینه انقدر جنسش آشغال بود نفمیدم ...دوجاش پاره شد ....قرص اورژانسی خوردم...میخوان کاری کنن جمعیت زیاد بشه...آشغالترین نوعشو میدن دست ملت..
در زندگی چنان باش که آنان که خدا را نمیشناسند تو را که می شناسند خدا را بشناسند..
ههههههههههههههههه!برای ازدیاد نسل!
یکی نیست به اینا بگه شماها موانع سر راه بچه دار شدن رو (گرونی های بی حد و اندازه-مشکل مسکن-شهریه مدرسه- هزینه های درمان و زایمان و ....-بیکاری-حقوق های ناچیز) رو از سر راه بردارید،مردم خودشون شما نگفته باردار می شن!
اون یک میلیون کذایی رو خیلی دادید؟
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706