2737
2734
عنوان

نذر

1865 بازدید | 41 پست
من برام 1 مشکلی به وجود اومده بود که خیلی دوستان نینی سایتی بهم کمک کردند و روحیه دادن
نذر کردم اگر مشکلم رفع بشه برای 40 نفر دعای توسل بخونم
وجدا از اون برای اون کسایی که اومدن تو تایپیک و راهنمایی و همدردی کردند هم جدا گونه بخونم
حالا هر کی خواست اسمشو بده که واسش دعا توسل بخونم
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
واسه نی نی دار شدن من هم بخون
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
عزیزم واسه نی نی دار شدن ابجی منم بخون منم امشب یه دعا توسل واسه همه بچه های این تاپیک میخونم
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

یا حضرت زهرا أدرکنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
مهسا جون اگه ممکن برای یه خانومی که امروز صبح اومده بود میگفت مشکل گوارشی داره وماههاست ذره ای غذا نخورده و با ابمیوه و بستنی زنده است دعای توسل بخون اسمشو بخاطر ندارم فقط امیدوارم خداوند همه بیمارانو شفا بده و همینطو رامیدوارم خودتم حاجت روا شوی
چنین گفت زرتشت: عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهربانی مهر بورز با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش
2706