2733
2734

میخام بدونم چطوره؟ کلینیک زنان که برای معاینه میرم که چنگی به دل نمیزنه.هم ماماهاشون بد اخلاقن هم دکتر.خود دکتری که معاینه میکنه سزارین میکنه؟ بییهوشی یا بی حسی اجباریه یا انتخابی؟ سوند اجباریه؟ رفتارشون چطوره؟

دنیای من پسرم 

عروس یجاریمون همین پارسال زایمان کرده بود نگو نخایی که برای بخیه استفاده کرده بودن تاریخ مصرفش گدشته بود و بخیه هاش عفونت کرده بود زخمشم باز که دوباره بستری شد و از دوباره بخیه شد

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته بستگی به خودت داره که خوش زایی یا نه...یکی از فامیل هاموناونجاذزایمان کرد...قندم داشت...گفته بود من قند دارم...بهش انسولین نزده بودن خودش به خودش زده بود...بعد عمل هم بهش سرم قندی زده بودن رفته بود تو کما....تعریفی نداره

2731

واااای خیلی میترسم . بچه اولم تو بیمارستان خصوصی بود و خیلی راضی بودم ولی سر این یکی مجبورم برم بیمارستان دولتی آخه همه پول و پس اندازمون رو گذاشتیم برای کار همسرم

دنیای من پسرم 
2740