2737
2739
عنوان

وزن کم نوزاد ......کمک

202 بازدید | 12 پست
سلام...پسر من 7ماه و بیست روز داره وزنش 7 کیلو و هشتصده....غذا خوب میخوره..مولتی ویتامین و اهن و زینک میخوره...ولی وزنش بازم کمه...تحرکش خیلی خوبه....نگرانم...فکر میکنید مشکلی داره...دکترش میگه به خاطر تحرک زیادشه....شما را به خدا بگید چکار کنم؟ فکر میکنی باید ازمایش بده؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
بدی بهتره پسر منم 8 ماهگی داد.از نظر تیروعید و قند و هورمون رشد باید چک شه
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم ادار و پی پی هم خون.کمبود اهن داشت و هورمون رشدش لب مرز بود ک دکتر گفت 2سالش شد همه این ازمایشارو انجام بده اگه بالا نبود واسش هورمون تزریق کنیم
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
2728
تسنیم جون انشالله که پسرت مشکل هورمونیش حل شده ودوباره که ازمایش بدی همه چیز خوبه....راستی ازمایش ادرار را چه جوری میگیرن؟ نباید پوشکش کرد؟ دکتر پسرت کیه؟ خوبه ؟ ازش راضی هستی؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
ی کیسه وصل میکنی بهش تو حموم ی ی ساعتی نگهش دار توش جیش کنه.دکتر چندتا عوض کردم سر این قضیه
3150 الان 22 ماهه 11600 همیشه ا کیلو کم داره
2740
وای دخمل منم تو هفت ماهو 20 روزگی هفت و سیصد بودددددددددد. منم نگرانم رونمودارش رشد کرده ولی شیب نمودارش کمه تصمیم دارم بیشتر به غذاش کره اضافه کنم و وعده های غذاییشم بیشتر کنم آخه از بس تحرک داره

سلام آسمونی جون. 

پیام دوستی فرستادم .

یجا تو یه تاپیکی که واسه سال 89 بود از مشکل ناباروری تون گفته بودی و اومدم پست هات را دیدم فهمیدم الحمدالله الان بچه داری؟

خاستم اگر اشکالی نداره بپرسم اهدایی گرفتی یا با تخمک خودت باردار شدی؟

به من هم گفتن اهدایی. راستش دارم کاراش راانجام میدم اما یه جوری ام . انگار که بچه من نخواهد شد؟؟؟؟ برای من اصلا امیدی به تخمک خودم نیست. ما هم تقریبا 4 ساله درگیر  هستیم

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ