2733
2739
عنوان

آب خوردن نی نی

633 بازدید | 5 پست
سلام به همه مامانای گل. دختر من 3 ماهشه و خودش شکمش کار نمیکنه. هم شیر خودم رو می خوره و هم شیر خشک.دیروز بردمش دکتر گفت روزی سه بار هر بار 30 cc، بهش آب جوشیده سرد شده بدم. هر کاری می کنم آب رو نمی خوره. دکترش تاکیید کرده که اصلا شیرینش نکنم. با زور بهش 30 تا رو دادم ولی همش رو بالا آورد. چی کار کنم؟ چه جوری بهش آب بخورونم؟ اگه آب ندم یبوست میشه. خواهش می کنم من رو از راهنمائیتون بی نصیب نگذارید.
سلام مامان مهربون . من هم نینیم وقتی کوچولو تر بود مشکل نینی شما رو داشت . تنها راه حلش هم آبه . من که کارم شده بود از صبح تا شب با یک قطره چکون کوچولو کوچولو بهش آب می دادم . زیاد به فکر سیسی اش نباش کم کم بده تا بالا نیاره . در ضمن اگه خودت هم آب زیاد بخوری شیرت رقیق می شه و می تونه به نینی ات کمک کنه. راستی عکسهای دخملتو دیدم ماشاا... خییییلی عسلی و نازه . براش اسفند دود کن . در ضمن خسته کارهای نینی گولو نباشی . ناراحت نباش . این ماههای اوله که خیییییییلی سخته ولی یکهویی از شش ماه به بعد کارهاشون بهتر می شه و از 1 سالگی هم خیییییلی بهتر میشن . پس صبور باش تا این دوران بگذره .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728