2737
2739

سلام عزیزان.دختر من دو ماه و هشت روزشه و نارس تو هفته ۳۴ دنیا اومده.متاسفانه شیرم خیلی کم بود و با نخوردنش خشک شد.

دخترم یه رفلاکس خفیف داره.با نان یک به شدت بالا میاره.ببلاک اچ آ هم دادم کمتر بالا آورد.الان دارم بهش ببلاک ای آر میدم خیلی خوبه.حتی یه قطره هم بالا نیاورده.فقط پی پیش به شدت شل شده.اولش شبی یه بار بود.الان شده روزی سه بار.دیگه باید گفت اسهاله.

به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟دیگه موندم توش

التماس تفکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچم ریفلاکس و حساسیت به پروتئن گاو داره تمام این شیرها رو امتحان کردم و بهش نساخته و الانم تازه داره شیر خشک الکر جی ار هلال اهمر رو میخوره اگه پی پیش زیاد تر از سه بار نشد و خابش و خوراکش خوب شد یعنی بهش ساخته پسر من الان یک سالشه ولی هنوز خ وب نشده ببرش دکتر و براش دارو مصرف کن انشالله ک خوب میسه و اینکه ی پیشنهاد بهش میتونی بیومیل ای ار هم بدی خیلی بهتر از ببلاکه از لحاظ سازگاری

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
من بچم ریفلاکس و حساسیت به پروتئن گاو داره تمام این شیرها رو امتحان کردم و بهش نساخته و الانم تازه د ...

خدا خیرت بده عزیزم.پس ایندفعه بیومیلو میگیرم.

شما چطور متوجه شدی پسرت حساسیت به پروتئن گاوی داره؟

التماس تفکر
خدا خیرت بده عزیزم.پس ایندفعه بیومیلو میگیرم. شما چطور متوجه شدی پسرت حساسیت به پروتئن گاوی داره؟

تو مدفوعش خون بود تا ده روز هرشیرخشکیم میخورد مدفوعش خون میشد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
تو مدفوعش خون بود تا ده روز هرشیرخشکیم میخورد مدفوعش خون میشد

دختر من فقط وقتی نان یک خورد مدفوعش خون داشت.با بقیه شیرخشکا نداشت.

امیدوارم خوب بشه گل پسرت

التماس تفکر
من بچم ریفلاکس و حساسیت به پروتئن گاو داره تمام این شیرها رو امتحان کردم و بهش نساخته و الانم تازه د ...

سلتم عزیرم منم دکتر نامه داده واسه الکر به نظرتون شیر خوبیه؟وزن میده به بچه؟مزش از پپتی بدتر نیست؟

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
2740