2737
2739
عنوان

سفر به بمبی -گوا در نوروز

658 بازدید | 13 پست
سلام ،میخواستم ببینم کسی این سفر را تو عید تجربه کرده؟؟
ما بچه چهار و هشت ساله همراهمون داریم و بسیار برامون مهمه که به اونا خوش بگذره.
سلام ببخشید حرفم ربطی به پست شما نداره. من عضو جدیدم امروز عضو شدم. میشه منو راهنمایی کنید که چطوری میتونم اینجا تاپیک جدید برای تبادل نظر ایجاد کنم. ممنوم
عشقم ، بهترین نعمت خدا در زندگی من است... ما از مرداد 93 تصمیم گرفتیم تا ثمره عشقمون رو به این دنیا دعوت کنیم و با کلی انرژی مثبت منتظر میمونیم تا خدا به ما لیاقت مامان و بابا شدن رو عطا کنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین گوا فقط براى ریلکس کردن عالیه یعنى صبح بلند بشى برى لب دریا و آفتاب بگیرى و فقط ذهن و تنتو رها کنى...البته شبا میتونى برى بار و رستوران چند ساعتى لذت ببرى البته عید ایرانى تقریبا اونجا زیاده و ممکن کنسرتم باشه...من خودم ٣ سال پیش اونجا بودم البته من با تور نرفتم خودمون همه کارامونو کردیم البته اون موقع روپیه ٢٥ بود الان حدود ٦٠ تومن شده ممکنه با تور برات به صرفه تر باشه
البته ما بچه نداشتیم و خودمون رفتیم یه هتل آپارتمان کوچیک گرفتیم که واسه ما خوب بود چون فقط واسه خواب اونجا بودیم...البته من چون چندین سال هند زندگى کردم از یه چیزایى اونجا لذت میبرم که شاید واسه شما جالب نباشه ولى واسه من مثل خونه دومم میمونه
2738
ماه پیشونی جون سلام

ما چند سال پیش قبل از عید رفتیم ...تا جایی که یادم می اد تفریح خاصی برای بچه ها نداشت... هتل ما درست کنار دریا بود و ما هرروز می رفتیم کنار دریا پیاده روی و دوچرخه سواری.
هتل بار و استخر داشت که خیلی بزرگ و عالی بود البته ما خب از هیچکدومشون استفاده نکردیم...
ولی جاده هاش بسیار بسیار بسیار زیبا و دیدنیه...
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"