2737
2734
عنوان

** شوخی با تلخترین عکس تاریخ**+ عکس

1085 بازدید | 16 پست
شاید شما هم عکس معروفی را که در آن یک کودک نحیف و قحطی زده در حال جان دادن است، دیده‌اید. در آن عکس که در سال ???? توسط «کوین کارتر» گرفته شد، یک لاشخور به انتظار مرگ کودک نشسته تا او را بخورد و این هم برداشتی طنزآمیز از آن تصویر تاریخی.

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
همچین شوخی هم نیست..خیلی از حیوونا بیشتر از آدما سرشون میشه و عاطفه دارن
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
واقعا این تلخ ترین عکس تاریخه
من هر وقت می خوام ته مونده غذا را توی آشغال بریزم یاد این عکس می افتم و ازین کار اجتناب می کنم.....

ولی به قول دوستان این شوخی هم نیست
خیلی از ادمها خیلی بیرحم تراز حیوونا هستن....
2738
2706