2737
2739

قبلش حتما

بعدشم که میرسیم اصولا له و لورده ام 

فرداش  تمیز میکنم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

قبلش. بعدش هم خسته ای هم به اندازه کافی خونه ریخت و پاش میشه.

مامان من میگه یهو دیدی وسط راه یه چیزی شد برنگشتیم خونه .مردم میان توخونه نگن چقدر زن شلخته ای هست!😑

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من قبلش چون مادرم همیشه میکفتن ممکنه از سفر برنکردیم‌اومدن خونمون تمیز باشه و اینکه اینقد بعد سفر ...

ان شاالله که همیشه بسلامتی برید و برگردید 

انشاالله به زودی مامان میشم...
2740

من قبل مسافرت خونه رو کامل تمیز میکنم ، لباسا رو میشورم ، غذا اگه مونده باشه فریز میکنم ، ظرفای شسته شده ی اضافی رو جمع میکنم و معمولا یه غذایی حاضر میکنم که وقتی برگشتیم و اگه خسته بووم بخوریم ، اینطوری به نظرم خیلی بهتره وقتی برگردم از سفر تنها کاری که دارم شستن لباسایی هستش که برده بودم و جا به جا کردن ساکم 

2706