2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سه سالگی اهسته اهسته استقلال در شون شکل میگیره و باید اون وقت جداشون کرد البته قبلش باید تو اتاق خودتون تو محل خواب جدا بخوابه و اون تخت هم به تخت شما نچسبیده9 باشه
مثلا من پسرم ار 20 ماهگی تو تخت خودش کنار تخت ما خوابید بعد در 24 ماهگی تختش رو از کنار تخت خودمون برداشتم و اون طرف اتاق گذاشتیم
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
2728
2740
طبق صحبتهای یک روانشناس بهترین سن برای جدا کردن اتاق کودک سن 4 تا6 ماهگی است،بنا به دلایلی اگه این اتفاق در این بازه نیافتاد حتما این کار رو تا یکسالگی انجام بدید و به تعویق نیاندازید
تو شش ماهگی راحت جدا میشن هنوز چیزی نمی فهمن من از ٦ ماهگی اتاق دخترم رو جدا کردم تا ١ سالگی جدا می خوابید ١ سالگی چند شب بیمارستان بستری شد شبها با جیغ از خواب بیدار می شد مجبور شدم دوباره بیارم تو اتاق خودمون ولی هر وقت می خولست بیاد رو تخت ما نمی ذاشتیم مخصوصا جاشو تنگ میکردیم خودش میدید جاش تنکه می رفت پایین براش رو زمین تشک مینداختم با ابنکه تو اتاقش تخت پارک داشت ولی نذاشتم تو اتاقمون بعد دوباره از دو سالگی خیلی راحت جدا شد دیگه به نظر من اگه این نکات رو رعایترکنید خیلی راحت جدا میشن
١. اصلا به هیج وجه حتی یک شب هم تو تخت خودتون نخوابه
٢. کودک رو از هیج چیز نترسونید نه تاریکی و نه هیچ چیز دیگه
٣. سعی کنید توی هر چیزی که تا حالا می خوابید همون رو ببرید تو اتاقش منظورم اینه که یه دفعه جای خوابش تغییر نکنه
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
واسه من برعکسه . از وقتی نی نی دنیا اومد من تو اتاق اون میخوابم و شوهرم تنها تو اتاقمون .الان 7 ماهشه . ولی اصلا نمیتونم تنهاش بزارم . چون یا تو خواب دمر میشه و باید سریع برش گردونم یا نصفه شب برای می می نق میزنه و اگه دور باشم کامل بیدار میشه و دیگه نمیخوابه .شوهرم جای من رو تخت یه بالش گذاشته و اونو بغل میکنه میخوابه
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
2706