2733
2739
عنوان

خسته ام دیگه بریدم

301 بازدید | 11 پست

سلام دوستان زندگی من پر از فراز ونشیب بوده ولی الان دیگه کاملا بریده ام کم آوردم و نمیدونم چیکار کنم با وجود وابستگی شوهرم به خونوادش که هر چه از نظر مالی در میاورد اولویت با خونوادش بود کم و بیش کلنجار میرفتم که زلزله اومد و همه خونه زندگیم ویران شد من واسه یکی از شهرهای شمالیم و شوهرم کرد موقع زلزله من وبچه ام اونجا نبودیم ولی خونه امون که مستاجر بودیم داغون شده بود منم از موقع زلزله دیگه بر نگشتم دیگه نمیتونم تو اون شهر زندگی کنم تو کانکس با بچه کوچیک سختمه با درآمدی که بیشترش میره سمت خونواده شوهرم ؛ شوهرمم بعد از چند ماه تازه اومده خونه بابام بهمون سر بزنه خرجی بهمون میداد ولی تاالان نیومده بود الان که اومده انگار اون آدم سابق نیس یا من دیگه اون آدم نیستم اصلا انگار وجود ندارم تازه میگه ببینم میتونم کار جور کنم از اون شهر نقل مکان کنیم درمونده شدم نمیدونم چیکار کنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

توکل ب خدا درست میشه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

آره متاسفانه زلزله کرمانشاه رو میگم اوضاع کاری اینجا هم خوب نیس یعنی باید آشنا و پارتی باشه که ما هم نداریم خیلی مستاصل شدم حرف اطرافیان هم بیشتر منو داغون کرده خودم که از مظر روحی داغون هستم 

آره متاسفانه زلزله کرمانشاه رو میگم اوضاع کاری اینجا هم خوب نیس یعنی باید آشنا و پارتی باشه که ما هم ...

یعنی از موقع زلزله نرفتی حتی ببینی چه ب سر وسایلت اومده

زندگی به من آموخت که هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ...
آره متاسفانه زلزله کرمانشاه رو میگم اوضاع کاری اینجا هم خوب نیس یعنی باید آشنا و پارتی باشه که ما هم ...

کاری به دیگران نداشته باش اینطوی روحیت بیشتر خورد میشه دیگه به هر حال میدونن که اونجا زلزله زده قابل سکونت تیست

2740

وسایلام اونایی که سالم موندن و رو بردن رو خونه یکی از اقوام شوهرم نه با بچه کوچیک نتونستم برم تو زمستون راهمون هم دوره ،شوهرم شغلش آزاد بود با باباش تو مغازه میوه فروشی بودن که سر همین درآمدش کلی حرص میخوردم که بیشتر درآمد مغازه نصیب خونواده شوهرم میشد ولی بیشتر کارش با شوهرم بود