2733
2734
سلام.همیشه توی زندگیم همه چیزو راحت بدست آوردم.هر چی خواستم دم دستم بود.خواستم درس بخونم خوندم.خواستم سر کار برم بدون دغدغه و آسون رفتم.خواستم ازدواج و زندگیه موفقی داشته باشم داشتم.هیچ وقت از یاد خدا غافل نشدم و همیشه شکر گزارش بودم.همیشه میگفتم میدونم تو کردی میدونم هر چی دارم رو تو دادی....میدونم خودم هیچم....تا اینجا انقدر همه زندگیم بی دغدغه بود که فکر میکردم همیشه همینطوره.....کافیه من بخوام خدا هم برام میخواد........رسیدم به روزی که گفتم بچه میخوام.انقدر به زود اومدنش مطمئن بودم که همه برنامه ریزیهامو کردم و گفتم همین ماه اول میآد....ولی نیومد.ماه دوم هم نیومد ....گفتم مشکلی نیست.مطمئنم.ولی میرم دکتر فقط برای اینکه روی اطمینانم صحه بذاره...تا چند ماه دکتر گفت مشکلی نیست و من هم با خیال راحت که حتما مشکلی نیست...برای کسایی که بچه دار نمیشدن دلسوزی میکردم و میگفتم" اخی چه بد.طفلی چه عذابی میکشه.خدا برای هیچ کس نخواد"و توی دلم مطمئن بودم که برای من نمیخواد.یواش یواش شد یک سال وکمی ته دلم لرزید.نکنه....دکترم رو عوض کردم.جدی تر پیگیری کردم.کم کم به خودم جرات دادم و از تاپیکهای بارداری و خوش خبری اومد سراغ تاپیکهای ناباروری.تا دیدم ای وای.مشکل من شوخی نیست.خیلی ها درگیرشن.تخمدان پلی کیستیک.با امید شروع کردم به مصرف دارو.هر ماه با خوردن کلومیفن میگفتم این ماه حتما میشه.ولی نشد.از همه شنیدم متفورمین در کنار کلومیفن بهتره.خوردم. باز هم نشد.توی همین سایت خوندم ویتاگنوس معجزه میکنه ولی بی فایده بود.گفتن بعد از عکس رنگی احتمال بارداری بالاست ولی برای من نبود...............خدایا میدونم رهام کردی وگذاشتی اینجا امتحانم کنی.....اینجا یقمو بگیری.........اینجا ایمانم رو بسنجی.ولی اینجا نه........خدا جون اینطوری نه........هیچ وقت فکر نمیکردم بچه بشه ملاک امتحانم.........ولی با همه اینها خدا جون بازم عاشقتم......من بنده توام.موندم اینجا. سفت و محکم.......میدونم صدامو میشنوی.جوابمو بده.........
سعی کن بسپری به خودش شاید فعلا صلاحت نیست منم یک سال طول کشید تا حامله شدم و خیلی ناراحت بودم اما دیگه بعد یکسال خسته شده بودم از انتظار برای تاریخ پری و بیبی چک و این حرفا و بیخیال شدم و سپردم به خودش دوماه طول نکشید از این حالت که نینی دار شدمممم......... سعی کن برا بیرون آمدن از فکرش بری مسافرت یا خودتو با کاری سرگرم کنی گلممم.

عزیزم انشاا... بزودی میای تایپیک میزتی و خبر بارداریتو میدی..............
شرکت آتین ابر آریا اولین تولید کننده تشک آنتی باکتریال با خاصیت ضد زخم بستر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم هرچی می خواستم خدا می داد کافی بود بگم دیر میشد ولی میداد البته من مشکل بچه ندارم چون دیر شد ولی داد الحمدلله
ولی کارم یه جایی گیر کرده و دلیلش هم نمی دونم همین حال شما رو دارم
همیشه می گم:مسلمانان مرا وقتی دلی بود ...که با وی گفتمی هر مشکلی بود

همین روزا بود که داشتم فکر می کردم خدا من رو به حال خود واگذار کرده شاید چون الان دیگه کمک نمی کنه
ولی یه توصیه دارم برات بپذیر تغییرناپذیر را تا بتوانی تغییرش دهی
2728
نمی خوام شعار بدم چون خودم عمل کردم و خوب بود به شما هم می گم:چه بخوای چه نخوای این مشکل وجود دارد حالا شما هر کاری می خوای بکن :می خوای خوش باش می خوای ناراحت کدوم بهتره؟؟

فقط ناظر باش ببین چی میشه اگه قرار نباشه چیزی بشه نمیشه واگه بخواد بشه سر موعد خودش میشه شاید الان وقتش نیست بشه
2738
آخه چیزی که خیلی امیدوارم میکرد این بود که شرایطم مثل بقیه پلی کیستیکیها نبود.وزنم زیاد نیست.موی زائد ندارم.پری هم همیشه منظمه.عکس رنگی هم مشکلی نداشت.آز شوشو هم نرماله.یقینا الان وقتش نیست!
شاید ببین بچه برا چی می خوای می خوای شادتر باشی درسته؟خب از همین الان شاد باش دلت را علی الحساب به یه چیز دیگه خوش کن .
من خیلی در این زمینه تجربه دارم همش می خواستم سرنوشت رو عوض کن حتی سر قضیه ازدواج ولی خدا کار خودش رو می کردمو من بیخودی خودم رو زجر می دادم در واقع وقت تلف می کردم
سمانه مشکل نازایی من از همسرمه

واریکوسل خفیف داره دیگه می خواد عمل کنه

من یه بار نی نی دار شدم ولی نارسایی قلبی داشت بعد عمل پر کشید

برا همین میگم قسمتم نیس فعلا

الانم در به در دوا درمونیم.
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
2706