2733
2734
عنوان

بارداری

89 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

آیا امکانش هست سونوگرافی هفته ی بارداری رو اشتباه بگه؟

مثلا بگه سه ماهته ولی چهارماهت باشه!؟😐

چون خیلی ها دوروبرم هستند زایمان زود رس دارن مثلا اخرای هشت ماه زایمان دارن این سوالو پرسیدم...

خودمم هرکی میلینتم میگه شکمت بزرگتر از ماهته

شما مگه تاریخ آخرین پربودت را نمیدونی؟؟ملاک اصلی همون است معمولا یه هفته اختلاف داره با سونو

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق نمیدونم شک دارم ب تاریخش

عزیزم اگر مرتب بوده ماه های قبلتر حدود همون تاریخ مد نظر تان است ...حالا به حساب خودتان چقدر اختلاف داری با سونو؟؟؟معمولا اختلاف ها حدود هفت روز باشه نه یه ماه

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2728

آخرین پریودم لکه بینی بود سه هفته لکه بینی داشتم که بعدشم رفتم دکتر فهمیدم باردارم

پریود قبلیمم یادم نیس

برنامه من اصلا منظم نبود گاهی دوماه یبار پری میشم

صببا جان سونوگراف میتونه دقیق بگه چند هفته هستم میشهروش حساب کرد؟

عزیزم من تو آنومالی گفت ۱۸ هفته و سه روز و به حساب خودم و دکترم هم درست بود ...اره عزیزم ببین تو  آنومالی چقدر زده اون را ملاک قرار بده  

آخرین پریودم لکه بینی بود سه هفته لکه بینی داشتم که بعدشم رفتم دکتر فهمیدم باردارم پریود قبلیمم یاد ...

تازه من مرتب بودم همش تو شک بودم تا مدتی هی می گفتم نکنه اشتباه باشه 😂

2740
مرسی صبا جون اگه بشه به تاریخ سونو اعتماد کرد خیالم راحت میشه الان شکمم افتادهـپایین و یه ذره که ر ...

شکم بند نگرفتی ؟؟حتما بگیر سنگینی اینجوری کشش بیشتره 

تاریخ زایمان هر سه تا سونو که رفتم بترتیب زده ۲۳ -- ۱۸ --- ۱۸ اردیبهشت

خب زیاد اختلاف نداره ...اگر طبیعی هستی آماده باش ساک را دم دست بزار اون چند روزم اگر میتونی تنها نمون اگرم تنهایی گوشی دم دست باشه زنگ‌بزنی بیان سریع 

خب زیاد اختلاف نداره ...اگر طبیعی هستی آماده باش ساک را دم دست بزار اون چند روزم اگر میتونی تنها نمو ...

دکتر برام زده سزارین ۲۰ اردیبهشت

تو این هفت ماه استرس نداشتما یهو استرس اینکه نکنه یهو زود دردم بگیره افتاده بجونم

دکتر برام زده سزارین ۲۰ اردیبهشت تو این هفت ماه استرس نداشتما یهو استرس اینکه نکنه یهو زود دردم بگی ...

اخه گفتی از ۱۳ تا ۱۸ چرا سزارین را دیر زده معمولا دو هفته زودتر از تاریخ طبیعی باید بزنن....من زایمان ام ۱۰ تیر است در واقع اما گفت سزارین 2۵ خرداد

2706