2733
2734
سلام دوستان
من وقتی از همه جا ناامید می شم میام اینجا شاید بتونم کمکی بگیرم.
پسرم سه سال و نمیشه وقتی جیش داره می گه ولی وقتی پی پی داره نمی گه این قدر خودشو نگه می داره که دور معیوب می شه یعنی یبوست می گیره یا یک کم لباس زیرشو کثیف می کنه بعد می برمش دستشویی. اونم با اصرار فراوان. این مساله خیلی خسته ام کرده. از روش تشویق خیلییییی استفاده کردم فایده نداشته. غر زدم بهش باهاش منطقی صحبت کردم هر چی به ذهنم رسیده انجام دادم ولی موفق نشدم.
اگر کسی تجربه ی مشابهی داره منو راهنمایی کنه لطفا.
مرسی
عزیزم پسر من هم همین مشکل را داشت اصلا دعواش نکن این بچه یبوست داره یا ترس از یبوست . موقع
پی پی بگذار رو لگن بشینه و کنارش بشین نوازشش کن تا ترسش بریزه و کاهو هم واسه اش خوبه.
مرسی سهیلا جان اونجا رفتم و سئوالم را مطرح کردم امیدوارم یک راه کاربردی بگن مرسی گلشن جان . نه دعواش نمی کنم ولی یبوست ندار در حالت عادی. علتشو نمی دونم چیه فقط خوشش نمیاد اعلام کنه که ببرمش. خیلی هم براش وقت گذاشتم تا حالا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی سهیلا جان اونجا رفتم و سئوالم را مطرح کردم امیدوارم یک راه کاربردی بگن مرسی گلشن جان . نه دعواش نمی کنم ولی یبوست ندار در حالت عادی. علتشو نمی دونم چیه فقط خوشش نمیاد اعلام کنه که ببرمش. خیلی هم براش وقت گذاشتم تا حالا
2728
من برای از پوشک گرفتن پسرم خیلی مشکل داشتم.اصلا دلش نمی خواست بیاد توالت.منم براش یه کاغذ زدم به دیوار.چند تا خط کشیدم و برای دستشویی و مهد کودک رفتن بی دردسر و مسواک زدن بر چسب می دادم می چسبوند.خیلی برای سام جواب می داد.البته قبل از انجام اون کارا برچسب می چسبوند.بهش گفته بودم این خط که پر شد جایزه می خرم برات.امیدوارم جواب بده.
ریحانه جان دختر منم همینطوری بود یه بار که دو روز خودشو نگه داشت وپی پی نکرد
دو هفته پیش اسهال گرفت منم از فرصت استفاده کردم پوشکش نکردم چون اسهال داشت نمیتونست خودشو نگه داره تو دستشویی کارشو کرد بعد از دو سه بار ترسش ریخت دیگه عادت کرد بهش روغن زیتون بده رو غذاشم میتونی بریزی
یکی از آشناهای ما همین مشکل رو داشت بعد میگفت به بچش بیا بگو که پی پیت شکله چه حیوونیه بعد هم با بازی این ترس رو سره بچش انداخت ... نمیدونم از نظر روانشاسی درسته یا نه ولی اون مشکلش حل شد... بچش تازه ذوق میکرد که پی پی کنه بگه شبیه چی هست!!!!!!!!!!
2740
سلام به همه
منم همین مشکل رو دارم دخترم دو سال و دو ماهشه چند ماهی میشه که شروع کردم از پوشک بگیرمش دیگه تقریبا جیشش رو میگه شبها هنوز پوشکش می کنم ولی پی پی اش رو به هیچ وجه نمی گه اگه پوشک باشه تو پوشک اگه نباشه می شینه و تو شلوارش پی پی می کنه دیگه خسته شدم هر کار ی می کنم بی فایده است بیرون و مهمونی که میریم پوشکش می کنم می ترسم یه جا پی پی بکنه البته بعضی جاها مثل خونه مامانم و مادرشوهرم و افراد نزدیک فامیل پوشکش نمی کنم ولی باید خیلی حواسم به پی پی اش باشه جیشش رو میگه ولی... از اول توی لگن هم ننشت یه بار نشست دیگه ننشست نمی دونم چی کار کنم یه مدت بی خیال شدم ولی امروز وقتی بردمش دستشویی و پی پی نکرد بعد توی اتاق توی شلوارش کرد حسابی دعواش کردم بمیرم الهی خیلی گریه کرد راستش پشیمونم تو رو خدا کمکم کنید
CafeMom Tickers