2737
2734
عنوان

با همسرم چطور برخورد کنم

2243 بازدید | 5 پست
شوهرم فکر اقتصادی نداره البته خیلی باهوشه و در کارش خیلی موفق ولی مامانش این جوری بارش آورده . ولخرج و بی فکر.تا موقعی که مجرد بوده هی از شوشو پول میگرفته و ولخرجی میکرده الانم دوست داره مثل گذشته باشه من خیلی جلوی شوشو رو گرفتم مثلا مجبورش کردم خونه خریدیم تا پولی دستش نباشه ولی خونه رو فروختیم و بازم سر و کله خانوادش پیدا شده ،دارم دق میکنم میگه بازم میخوام خونه بخرم ولی دنبالش نمیره پولا دست منه ولی میترسم خانوادش یه بامبول درست کنند البته منم خیلی بد بین شدم به این قضیه .کسی هست که مشکله من داشته باشه؟البته خانواده من وضعشون خوبه و پدرم یک آپارتمان به ما داده و از نظر مالی مشکل نداریم ولی دوست ندارم به خانوادش کمک کنه خیلی حرص میخورم وقتی ولخرجی هاشون میبینم
ایدا جون اگه واقعا ولخرجه باید جلوشو بگیری......ما تا جوونیم باید پولامونو جمع کنیم....اگه خونه دارید باهاش کار دیگه ای بکنید.....مغازه بخرید...سرمایه گزاری کنید...یات باشه همیشه فرصت پول جمع کردن ندارید
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
چرا پول خونه را نگه داشتید کار اشتباهی است هر لحظه ممکن هست قیمت خونه بالا بره . در ضمن برای این جور مردها وام و قسط بهترین گزینه هست وگرنه دست خودشون نیست نمی تونند پول را نگه دارند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728