2737
2734
من هفته 26 بارداری هستم
3 روزه تقریبا هرچی میخورم دل پیچه میگیرم و ببخشید اسهالم
البته کلا اینجوری نیستم مثلا طول روز 2.3 بار اینجوری میشم
کمی نگرانم از نشونه های زایمان زودرس نیست؟کسی اینجوری بوده؟
AlternaTickers - Cool, free Web tickers
میتی جان منم اینطوز شده بود تو هفته 35.احتمالا معده و رودت مشکل پیدا کرده و حساس شده.یه مدت غذا خوردنت رو کنترل کن.حبوبات و سبزیجات خام نخور یا کم بخور.دکتر من بهم هیوسین داد و یه قرص جویدنی و گفت عرق نعنا هم میتونم بخورم.سعی کن بیشتر جوجه و گوشت کبابی و آب پز بخوری.خودت باید متوجه بشی به چی حساسی. ولی نگران نباش مراقبت کنی خوب میشی.نهایتش هم اینه که زنگ بزن از دکترت بپرس حتما کمکت میکنه.راستی اینم بگم دو سه بار در روز اصلا اسهال به حساب نمیاد.
دل به آبیِ آسمان بدهی ...به همه عشق را نشان بدهی...بعد در راهِ دوست جان بدهی....."دوستت!عاشقِ زنت باشد!"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام
عزیزم من دو هفته پیش این مشکل واسم پیش اومد
دقیقا همینجوری که شما گفتی ، اولش کم بود و جدی نگرفتم اما بعد چند روز به 5-6 بار در روز رسید ، تقریبا یه هفته ای طول کشید
میوه و سبزیجات رو کم کردم و غذا هم کته با ماست می خوردم همینطور روزی چند تا موز
که سریعا با این ترفند خوب شدم
دکترم گفت اگه به یه هفته برسه که دیگه باید حتما بررسی بشه تا علتش معلوم شه
موز رو امتحان کن ، عالیه
ولی به نظرم با دکترت مشورت کن

با سلام به دوستان گلم. بنده نمیدونم تو هفته چندم هستم یعنی تازه فهمیدم که باردارم. الان 3 روزه اسهال و دل پیچه دارم که بیشتر اوقات دل پیچه شدید میشه به نظر شما بهترین کار چیه... راستی یه بنده خدایی که در عطاری کار میکرد گفت عرق آرتروج رو با نبات مخلوط کن و بخور خوب میشی ولی چند ساعت پیش گرفتم و مصرف کردم ولی حالم هنوز خوب نشده. و بیشتر دل پیچه اذیتم میکنه........ 

2740

سلام دوستای خوبم 

راستش من هم الان تو هفته ی ۱۶ هستم دوروزه معدرت میخوام هم اسهال دارم هم پهلوهام تیر میکشه قدیمی ها میگن سرماخوردی یا بچه ت سرماخورده نمیدونم خطرناکه یا نه بنظرتون ممکنه سرماخوردگی باشه مشگلی برا بچه پیش نمیاد؟

توروخدا اگه میدونین کمکم کنین آخه وقت دکترم 2 هفته دیگه هست اگه مشکلیه زودتر برم دکتر

سلام عزیزم‌ببخشید چندسال پیش این تاپیکو زدید منم الان ۲۶هفته باردارم علاوه بر اینکه جنینم بریچه و مدام باید برم دسشویی چندروزه دل پیچه دارم‌ودسشوییم شل شده درصورتی که قبلش ملین مصرف میکردم‌ خیلی نگرانم‌ چون من قرص ایزوکسوپرین هم برا انقباض مصرف میکنم شما چطور شد شرایطتتون من کلا همش استرس زایمان زودرس دارم

سلام عزیزم‌ببخشید چندسال پیش این تاپیکو زدید منم الان ۲۶هفته باردارم علاوه بر اینکه جنینم بریچه و مد ...

سلام عزیزم منم دقیقا این شرایطو دارم فکر کردم ویروس گرفتم انقدر معدم درد میکرد که فکر کردم مریض شدم اما با این اوصاف که مامانا میگن چیزی نیست

2706