2737
2739
قم - خبرگزاری مهر: یکی از شهروندان قمی در هنگام برش دادن همبرگر با بند انگشت انسان در آن مواجه شده است.
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

کی پاسخگوئه ؟؟؟؟؟

خدا میدونه چه آشغالایی به خورد ملت میدن ...

منبع : http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1723802 و چند جای دیگه ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصــــــلا و ابدا این غذاهای آماده رو نباید خورد !

حتی اگه از گشنگی مردیم !!!!

خود وزیر بهداشت و سلامت گفته اگه جلوی چشم خود من با بهترین گوشت سوسیس و کالباس درست کنن من نمیخورم !
2731
خب بایدم باورتون نشه ... چون یه عمره خوردین خب ...

حالا از شوخیم گذشته ... سوالاتت رو از دیدن عکسها جواب میگیری عزیز ...
دقیقا مسی ...

قبلا یه مدت تو یه کارخونه کار میکردم که خود کارکنان کارخونه های اطرافمون ، از محصولات اون کارخونه نمیخوردن اصلا :))

میگفتن نمیدونی چه آشغالایی میریزن تو محصولات ...
http://www.yjc.ir/fa/news/4131881/%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

واقعا وحشتناکههههههههههههه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
فکر کنم تو جهان تنها کسی که اصلا اصلا سوسیس کالباس همبرگر نخورده من و پسرم هستیم و از این بابت هم خوشحالم خیلی زیاد
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
2738
حسنا عزیز
چه جالب
وقتی چند روز پیش برای اولین بار عکسها رو دیدم دقیقا شما اومدی توی ذهنم (یه تصور کاملا واقعی و بدون هیچ پیش زمینه ای)‌که: چند بار گفتم از این اشغالای کارخونه ای نخور حالا دیدی چی توشه و من واقعا از خودم خجالت کشیدم
حالا با این تاپیک تصورم به واقعیت تبدیل شد که خیلی برام جالب بود
خدا رو شکر غذام همبرگر نبود

من حتی غذاهای شرکتمون رو هم زیاد نمیخورم امروز ماکارانی خوشمزه مامانم رو خوردم
خدایی هیچ غذایی به خوشمزگی غذای خونگی نیست
*فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست***کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد*
بانو جون ... آره من چند ساله دارم تو این سایت داد میزنم این قضیه رو ... حالا بهتر شده اوضاع ... اوایل که فحش میخوردم و به توهم متهم میشدم ...

ولی مقاومت کردم و موندم ... دوست دارم همرو سلامت ببینم ... حتی اونایی که بهم فحش دادن ... و منو متوهم قلمداد کردن ...

امیدوارم که باورهامونو تغییر بدیم و جامعه ای سالم بسازیم ...
2706