2733
2739
سلام دوستان خوبم...همسر من ناباروره و من به کمک شما خیلی محتاجم...خواهش میکنم یک دکتر با اخلاق و خوب برای عمل واریکوسل در تهران به من معرفی کنید که من هیچکسی رو نمیشناسم و ضمنا یک مشاور خوب که من داغونم
AZIZAM MAN IRAN NISTAM KE JAVABETO BEDAM VALI VASE EINKE GOFTI DAGHOONI KHASTAM BEHET BEGAM MAN HAM SHOHARAM MOSHKEL DASHT HAM KHODAM PCO BOODAM VALI ALAN HAFTEYE 10 BARDARIM HASTAM BAADEH 1 SAL KHODA KOMAKET MIKONEH GOLAM KHODETOONAM DONBALESHO BEGIRID BEDOONE NA OMIDI VA ESTERES MOTMAENAM YE ROOZI KHABARE BARDARITO EINJA MIGI
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....
یلدا جان من دکتر امید پویان رو بهت معرفی میکنم که دکتر خوبیه شوهر من هم واریکوسل داشت که ایشون عملش کردند من خیلی ازشون راضیم البته هنوز برای بارداری اقدام نکردم که نتیجه کارو ببینم ولی امید زیادی به بهبودی شوهرم با جراحی این دکتر دارم پیشنهاد میکنم یه وقت ویزیت بگیری تلفنش رو براتون مینویسم امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه اصلا نگران نباش عزیزم.تلفن:77806970 دکتر امید پویان متخصص و جراح کلیه و مجاری ادرار و ناباوری
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم...کاملا حس و حالتو درک میکنم و یاد اون روزهای سخت خودم افتادم...واست صمیمانه آرزو میکنم که به آرزوت هرچه زودتر برسی
من شوهرم چند روز پیش رفته بود پیش دکتر مشایی0خیلی ازش تعریف میکرد0
2740
دوستهای گلم از همتون خیلی ممنونم....خیلی خوشحالم که اینجا و شما دوستهای گل رو پیدا کردم...از دلداریتون ممنون
نیلوفر جان میشه لطفا آدرس و تلفن دکتر مشائی رو واسم بذاری؟میشه بگی مشکل شوهر شما چی بوده؟
شوهرم خیلی خیلی ناراحته...ولی سعی میکنه بروش نیاره
سلام دوستای خیلی خوبم...ممنون از کمک و راهنماییتون ....3 تا دکتر به همسرم گفتند که واریکوسل شدید درجه 3 داره و باید عمل بشه....همشون بدون شک و تردید و قاطعانه گفتند...عملش عمل سنگینیه؟آخه ما برنامه داریم خانواده هامون متوجه نشند؟ بنظرتون ممکنه؟
نیلوفر جون ممنون از پیگیریت....آره آخرین دکتری که شوهرم رفت سه شنبه رفت دکتر مشائی....اتفاقا ما شهرک غرب هستیم و به ما نزدیک بود...شوهرم که خیلی خوشش اومده بود و تا الان احتمالا پیشش میره واسه عمل...من خودم نرفتم باهاش تو و ندیدم دکتر رو2 تا دکتر معروف دیگم خودش پیدا کرده بود ولی ظاهرا از این بیشتر خوشش اومد...میگفت خیلی با صداقت تر از بقیه بود و اعتمادشو بیشتر جلب کرده بود..
2706