2737
2734

كدوم بيمارستان زايمان كرديد؟ راضي بودين؟

تعداد رای : 10
نظرسنجی
بنت الهدي
4
40%
رضوي
6
60%
اللهم عجل لولیک الفرج

من بنت الهدي رفتم اونقدر بد برخورد كردن سريع در رفتم رفتم مهر

رضوي ام خوبه

بنت الهدي من اصلاااا خوشم نيومد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من مامانم سینا زایمان داشت راضی بود ..مهر هم میگن خوبه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2740

خانوما رضوی سوئیت زایمان داره؟ همسر ر  راه میده؟

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

من از بنت الهدی راضی بودم.واقعا عالی بود.

اتفاقا من از رضوی بد شنیدم.

دوست خودم برا یه پسرش بنت الهدی بود بعدی رو رفت رضوی میگفت از بنت الهدی راضی تر بوده..

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
بنت الهدی ک افتضاحه

یاسی کلک خوبی بلدیا 😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2706