2733
2734
سلام یه مدته که زندگیم به هم ریخته یه مدت که نه ماهاست سالهاست من اون ادم پر شر و شور نیستم از همون موقع که زن مردی شدم که دوستش نداشتم وقتی به اجبار خونوادم پای سفره عقد نشستم سعی کردم دوستش داشته باشم سطح فرهنگیشون و کلا همه چیشون از ما پایین بود به خاطر این خونوادم اصرار داشتن زنش بشم که هم میشناختنش هم تحصیلات بالایی داشت از نظر خونواده من دومادشون باید تحصیلات عالیه داشته باشه .اولش خوب بود.....دوستش داشتم نمیتونم بگم عاشقش بودم یه جور عادت کردم بهش چون مهربون بود ولییییییییییییی یهو همه چی بهم ریخت وقتی چهارمین سقطو پشت سر گذاشتم حس میکنم از اون موقع بهونه گیر شد ...... با هر چیزی بهم میریزه بهم توهین میکنه اروزی مرگ میکنه ....همسری که من داشتم و دارم از نظرهر کسی یعنی نمونه خوب مهربون .....ولی تو خونه شده قول هی بد اخلاقی میکنه ..........با دخترخالش حرف میزنم میگه من خوشم نمیاد با اون گرم بگیری با ابجیم صمیمی شو ....با ابجیش صمیمی میشم میگه خوشم نمیاد بچسب خودم به خودش نزدیک میشم ازم دور میشه باعها بچه دار نشدن رو غیر مستقیم سرم کوبیده..همش سکوت کردم سکوتتتتتتتتتتتتتت حق من از زندگی اینه ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هم بچه نداشته باشم هم شوهر خوبم تبدیل بشه به یه ادم غیر قابل تحمل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من چی؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز باباشو عمل کردن سر قضیه ای برگشت بهم گفتتتتتتتتتتتتتتتتت ایشالا که بمیری بمیری.......... میگم از دلت میاد میگه اره برو بمیر میگم طلاق میگیرم میگه خوش اومدی............بعد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موقعیه که اروم یشه به روی مبارک نمیاره و قربون صدقم میره؟ ایا این زندگی من دارم خسته شدم خدا خسته

بعد کافیه من بگم بمیری................بهم میگه مامانم بفهمه این حرف زدی جرت میده.............ادمی فوق العاده مامانی...........رو حرف خونوادش حرف نزنه .........من 5 ساله ازدواج کردم تا بحال نتونستم با ماشین خودمون بریممسافرت .چرا چون اجازه نمیدن چراااااااااااا من انقدر بد بختم سهم من از زندگی چیه

من یه ادمی بودم پر شر و شور......ولی الان از بس بهم فشار اومده جایی نمیتونم برم افسرده شدم خسته شدم زندگی برام غیرقابل تحمل شدهچرا ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون وسواس شدم ..........چرا ؟؟؟؟؟ چرا خداااااااااا

بهم کمک کنید اگه جای من بودید چه کار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدت هاست دارم به طلاق فکر میکنم زندگی که توش اینقدر تنش و استرسه که با یه ناراحتی یادم بیاد که دوسش نداشتم و به زور زنش شدم چه فایده داره؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
به سلامت میخک جون من زیاد سایت نمیام هر وقت اومدم چشم حتما میام کلوپت ممنون از دعوت نامت

نه ایدا من افسرده شدم ساعت 7 از سرکار میاد میشینه ای نت و تا وقتی که صدا نکنم برای شام هم نمیاد
من از صبح تا شب تنهام بازم با وجود اومدن همسرم تنهام این سهم منه از زندگی تنهایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادی جون پس همه مشکل منو دارن

من هنوزم که هنوز 5 ساله که ازدواج کرم دعوامون میشه میبینم دوستش ندارم دارم تحملش میکنم و یه جور وابستگیه.......... مامانش هم به من گیر میده ولی خداییش بگم چرا دروغ با شوهرم حرفم میشه طرف منو میگیره و پسرشو دعوا میکنه میدونه پسرش اخلاقش گنده اولا خودشو نشون نداد میگم یه ساله اینجور شده یه جوریه اخلاقش عصبانی بشه نباید طرفش بری میشه عین سگگگگگگگگگگگگ
2731
سلام بچه های خوب و مهربون یک راهکار که واسه خودم جواب داد. وقتی میرم خونه مادر شوهرم فکر میکنم جایی که باید 5 ساعت یا بیشتر تحمل کنم. میشنوم حرف وتیکه اما خودم و میرنم به نشنیدنو اونم حرص میخوره هی بیشتر خودشو جلوی پسر دردونش نشون میده. منم میام خونه داد میزنم گریه میکنم اما به روی شوشو نمیارم. طلاق بذترین راه حله . چون همه مردا لنگه همن
ایده جون اره افسردگی که دارم تیک عصبی گرفتم اعصاب ندارم به مهم میپرم ..بخدا انگشتای دستم بد جور سر میشه جوریه که قادر به هیچ کاری نیستم و دکترم گفته کم حرص بخور عصبیه و دارو داد و شوهرم هم اجازه نداد بخورم میگه تو روانی هستی الکی حرصمیخوری واقعا الکیه ؟؟؟؟؟؟؟
2738
سلام میتراجون اره هستم بگو عزیزم

شادی جانیه زندگی من دارم جهنم نمیدونی دیگه برام زندگی کردن هیچ لذتی نداره منی که همیشه با یه من ارایش و تا موهامو درست نمیکردم بیرون نمیرفتم االن قیافم رو ببینی شدم عین مرده متحرک بخدا
منوش جان یه چیزی بهت بگم من با خونه مامانم تقریبا دو ساعتی فاصلمونه ...خونواده خودم و خونواده شوهرم تو یه محلن تو این 5 سال برناممون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پنجشنبه بریم خونه مامانم اینا اون خونه مامانش منم خونه مامانم و بعد چیییییی برای خونوادش دو لا راست میشه و همه کار میکنه و الا من ............میخوام اینو بگم اینجا چون کسی رو ندارم جایی نمیرم خونه مامانم میرم برمخ ونه خالم با مامانم یه دعوا برم با مامانم بیرون یه دعوا میگه با خدم برو بیرون با خودشم میرم بیرون غر غر خسته شدمبریم خونه میخوام بگم اجازه نمیده تفریح کنم ......من تو مجردی حتی نامزدی کلی دوست داشتم از وقتی ازدواج کردم رفتم سر زندگیم هم پای اونا رو از خونم بریده هم پای منو .........یه دوست دارم 5 ساله میخواد بیاد خونم شوهرم انقدر غر غر میکنه همش میپپیچونم .زندگی که اینجوری باشه چه معنی میده
2706