2737
2739
عنوان

جدی این تصمیمو گرفتید؟

679 بازدید | 9 پست

پست های این سایتو میشه توئیت کرد یعنی؟؟

نه خیلی هم پستهای پرباری می ذاریم همه.  توئیت آخه؟  :)))))))

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

مثلا توئیت کنیم:

من 3 سالگی نامزد کردم, 5 سالگی ازدواج کردم... یادگرفتم شیرینی بپزم و جواب مادرشوهرمو جوری بدم که جرات نکنه بهم بگه بالای چشمت ابروه..  شوهرم هم هر جا باشه میاد خونه برای ناهار! الان هم 20 سالمه 5 تا پسر زاییدم! 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گاهی بعضی از کاربرا پستای خوبی میزارن . البته به ندرت😁

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2742
گاهی بعضی از کاربرا پستای خوبی میزارن . البته به ندرت😁

عزیزم تو این سایت نمیشه حرفی زد که ارزش توئیت کردن داشته باشه آخه.  خفقانه.. بعد اینقدر درجه سانسور بالاست که هیچ پستی به درد توئیت شدن نمی خوره.

یعنی ممکنه برای اینجا خوب و کافی باشه و منظور را برسونه.. ولی نه برای توئیتر

یا عکس بازی ها توئیت شه یعنی؟

به نظر من کاملا بی مورده این آپشن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2740
خیلی..  مگه توئیتر فی لتر نیست تو ایران؟

توئیتر فیلتره.

نمیدونم چه فایده ای داره این کار.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده