2752
2734
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 253518 بازدید | 174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه دکتر عالی میشناسم ولی vip ویژه بانوان هست! خانم دکتر لیلا فرد که تخصصشون رو توی امریکا گرفتن، من تمام کارهای درمانی پوستم رو اونجا انجام میدم، کرم ضد آفتاب و شوینده های صورتم که واسم تجویز کردن عالی بوده و پوستم فوق العاده شده، به بقیه هم پیشنهاد میدم   

سلام عزیزم دکتر تمیزی فر کارش واقعا عالیه  دکتر با وجدان و با تجربیه من شماره تلفنشو برات میزار ...

خیلی جوونه خیلی مهربونه اکثر مریضاشم راضی هستن نسبت به بقیه دکترا که من تجربه کردم خیلی باوجدانه. ای کاش زودتر پیداش میکردم که این چندسال پولمو وقتمو صرف دکترای به ظاهر متخصص نکنم

برای پوست کار دکتر الهه لطفی حرف نداره. خودم چند جلسه میکرونیدلینگ  رفتم پیشش صورتم خیلی بهتر ...

تعریفش شنیدم ولی خودم رفتم پیش دکتر سیمه زمانی نیا چون کاشت ابرو رو بی نظیر انجام میده

الان هر کی منو میبینه ادرس دکتر از من می خواد. آدرس سایتش میزارم نمونه کاراش زیاده

http://drzamaninia.ir/

اگه پوستتونو دوس دارید پیش دکتر سید مسعود داوودی نرید. من رفتم پیشش اول بخاطر قرصاش نصف موهام ریخت بخاطر کرماشم پوستم سوخت هنوزم جاش مونده خدا ازش نگذره شیاد با داروخانه دستش توی یه کاسه بود مشکلی که با دوقلم دارو خوب میشد پونزده قلم نوشت سیصد تومن عوضی میخوام ازش شکایت کنم. تنها دلیلی هم که عضو این سایت شدم اینه که دست اینو رو کنم

اگه پوستتونو دوس دارید پیش دکتر سید مسعود داوودی نرید. من رفتم پیشش اول بخاطر قرصاش نصف موهام ریخت ب ...

ایشالا زودتر خوب بشید. منم تجربه اینجور دکترارو داشتم. نه ماه پیش دوتا خال خیلی ریز زیرپوستی برداشتم پیش متخصص منو بدتر کرد کلی دارو نوشت دوتا لک بزرگ به جا گذاشت و منو از زندگی سیر کرد. اخرشم گفت شاید دوسال طول بکشه جاش بره. هنوزم که هنوز ه خودم ترمیم کننده میزنم. اینا نه تنها دکتر زیبایی نیستن بلکه زیبایی رو هم میگیرن

ایشالا زودتر خوب بشید. منم تجربه اینجور دکترارو داشتم. نه ماه پیش دوتا خال خیلی ریز زیرپوستی برداشتم ...

الهی عزیزم خیلی سخته ادم بره این همه پول بده اخر سر هم سر یه خال کوچیک صورتش اینجوری لک بیاره واقعا انصاف نیستش . من خودم خال های صورتم را میخواستم بردارم با کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر حبیبی زاده و خال هامو برداشتم خداییش خیلی خوب بود اصلا اینجوری که شما می گی نشدم واصلا لک ندارم میخوایی اگر خیلی بد شده برو پیش ایشون یه بار مشاوره بشو بلکه انشالله خوب بشی و لک برطرف بشه 

من برای دوتا جای زخم کوچولو روی صورتم رفتم پیش دکتراسحاقی متخصص پوست و مو در کلینیک نگین ونک. اینقدر ...

من یه مشکل پوستی قارچی داشتم 6 ماه از این دکتر به اون دکتر رفتم همه اش از یه لک کوچیک شروع شد بعد با داروهایی که هر دکتر میداد بدتر شد افسرده شده بودم واقعا نمیتونستم بخوابم از درد و سوزش همه اش کورتون داده بودن بدتر می شد هر روز ولی فقط یه نفر تونست بفهمه من دردم چیه 

2706