2737
2739
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 253220 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر فهیمه مطلبی کار تزریق ژلش خیلی خوبه هاااا.. من ژل لب و بوتاکس مو الان دو ساله پیش دکتر مطلبی انجام میدم.. راضی ام... مراجعینش همه بیمارای قدیمیش هستن که یه همدیگه و اطرافیانشون دکترو معرفی  می کنن.. من خودم از طریق همکارم رفتم

ادرس سایتشو می زارم ببینید

http://dr-motalebi.com/

٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

2731

کار دکتر طناز فخیم واقعا عالیه البته من برای لیزر موهای زائد رفتم پیشش ولی اونجا بیماراش واسه بیماری های پوستی و لک های صورت هم اومده بودن خیلی راضی بودن من شماره كلينيك پاسارگادشونو دارم میخوای یه زنگ بزن
٤٦٠١٧٣٥٩-٤٦٠١٧٣٣٦٢

سلام می خواستم تجربه خودمو از دکتر پوستی که اخیرا رفتم درمیون بگذارم، شادی مظلومی کرج متاسفانه خیلی ...

تجربه منم از مراجعه به این مرکز واقعا فقط خاطره بدی که ازش دارم واقعا بی ادب و بی وجدانه . ازش متنفرم هنوز جای سوختگی که دراثر لیزر توسط دستیار احمقش روی لب مونده یعنی به قدری نادون بوده که فرق خط لب را از رگ رو پوست نفهمیده و لبم رو با لیزر داغون کرد تا چند روز تاول زده بود و البته کاراصلی که براش پول پرداخت کردم و اصلا انجام نداده . فقط اشتباه کردم ازشون شکایت نکردم .  هردفعه از خدا می خوام براش جبران کنه همونطور بسوزه الهی آمین .

2740

من برای کک و مک صورتم پیش دکتر حمیده آقایی رفتم ، تو مدت زمان کم خیلی خوب جواب گرفتم . خدایی من که راضیم 

بهه نظرم اگر می خواید زود جواب بگیرید و الکی هی دارو مصرف نکنید دکتر حمیده اقایی عالیه

سلام.دکتر علوی نیا دکتر باتجربه و عالی تو رشته پوست هستند.بااخلاق و فوق العاده

شماره ۳۶۱۲۷۰۹۱ 

تو کلینیک سینا در قرچک ورامین

واقعا تو اکثر تشخیصها و درمانها جزء بهترین های پوست ایران هستند

عزیزم من برای تزریق ژل لب رفتم پکلینیک دکتر کمالی  و از کارش راضی هستم ولی قبل اینجا پیش یه دکتر دیگه رفته بودم و اون بعد اینکه برام ژل تزریق کرد لب ها کاملا سیاه شد و تا یه مدت خیلی بد جور بودش ولی اینجا خداروشکر اینجوری نبودم و دکترم میگفت بخاطر نوع ژلش بوده به نظر من مطمئن باشید از دکترتون بعد برید

من خونمون جنت آباده و دنبال یه دکتر پوست نزدیک خونمون می گشتم که تو اینترنت سرچ زدم دکتر طناز فخیم ن ...

اره اتفاقا منم برای درمان جای جوش هایی که تو دوران بلوغ زده بودم رفتم پیشش و واقعا کارش عااالیه من به چند تا از دوستامم معرفی کردم ایشونو که همه راضی بودن. 02146017362 شماره شه برای دوستانی گذاشتم که تمایل دارن برن

سلام. دوستان 

من می خوام تجربه و اتفاقی که در رابطه با دکتر پوست برام افتاد در کرج بگم

اصلا با سرچ دنبال دکتر نباشید باید حتما از کسی معرفی بگیرید  

من رفتم پیش احمد خزایی  که حتی نمیشه اسمش رو دکتر گذاشت هیچ لک و جوشی نداشتم فقط برای ۲ تا جای جوش رفتم صورت من رو برای پول بیشتر کلا لیزر اربیوم کرد و سوخت صورتم الان ۳ ماه درگیرش هستم پر لک جوش فرو رفتگی کرد

کلینیک آسمان آبی هم افتضاح چون این دکتر اونجا این کار کرد و حتی پاسخگو هم نبودند منم دنبال شکایتم هستم

سلام بچه ها دکتر خوب و حاذق برای تزریق ژل و بوتاکس در ساری من خانم دکتر بابایی رو پیشنهاد میدم خودمم همیشه پیش ایشون میرم برای پوست و زیبایی خیلی هم با حوصله و دقت کار میکنه توی اينستاگرام هست dr_zeinab_babaei 

2706