2733
2734
عنوان

شادی خندان هستم ، من و روز عشق و....

703 بازدید | 48 پست

در گاهشمار زرتشتی، 5 اسفند ، روز سپندارمذگان  ، روز عشق به زن و زمین است . روزی که در آن ، زنان درستکار و قدرتمند ، مورد عشق و تکریم قرار می گرفتند.

قرار نیست که همیشه این عشق و محبت از جانب یک مرد ، ابراز بشه.

امروز برای من مجالی هست  تا محبت و علاقه بی نهایت قلبی خودم رو به چند نفر از دوستان بی نهایت عزیزم که اینجا ، خاستگاه این ارتباط بوده ،ابراز کنم.

پارمیدای عزیزم، شهرزاد عسلم، آنجل زیبایم ، آرو دلبرم ، صهبای متینم و مرمری نازنینم، عاااااشق همه تون هستم.

خوشحالم که وجود نازنینی مثل شما رو بعنوان دوست ، در کنار خودم دارم.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

من در رفاقت با شما یاد گرفتم که لازم نیست صمیمی ترین دوستت، محرم رازت، گوش شنوای دردت، هم خنده شادیهات، هم محله و هم شهریت باشه. حتی لازم نیست با هم در یک کشور باشید. فهمیدم میشه وقتی بزرگترین درد عالم رو داری، در آغوش کسی اشک بریزی که حتی بهت نزدیک هم نیست، من باور دارم می تونم شادترین خنده دنیا رو با کسی داشته باشی که فرسنگها ازت فاصله داره.

من به این یقین رسیدم که گوش نواز ترین صدای دنیا، صدای تک تک شماست.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

پارمیدای عزیزم، برای من همیشه الگوی یک خانم تمام عیار و موفق بودی. زنی که در هر راهی قدم برمیداره ، به موفقیت و کمال میرسه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

آنجل زیبایم، تو برای من خواستن و توانستن رو دوباره معنی کردی. یک مادر عاقل و کامل که بهترینها رو برای خودش و خانواده اش رقم زده .

منم تاتیانا هستم خوشبختم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

آرو مهربونم، خودت می دونی و می دونی و می دونی که وجودت ، برای من بمب انرژی و شادی و خنده است. تو تنها کسی هستی که در بدترین حال ما ، می تونه خنده روی لبهامون بیاره.

شهرزاد عشقم، عاقلی و عزیزی و  مهربون انقدر که نمیشه گفت . دختر توانمند و عاشق و زیبای من

2738

صهبای گلم، صهبای گلم ، خانمی به تمام معنا ، قوی و مستحکمی چون کوه . می دونم که همین قدرت و خواستنت، تورو به همه اون چیزهایی که می خواهی می رسونه.

مرمری دلبرم، مهربونی و مهربونی و عزیزززززز. بودنت به من آرامش میده .

با همه وجودم ، از ته ته ته قلبم ، دوستتون دارم. از خدای بزرگ و مهربون خودم می خوام که لحظه لحظه عمرتون به شیرینی عسل باشه عشقهای من

شکلات تلخ ، به آفرید ، آریا دخت ، حلما، آلاله، ستاره، مهرنگ ، moment، دریا و....

دوستتون دارم، برای همه تون عشق و سلامتی و ثروت رو آرزو می کنم

2706