2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6844001 بازدید | 670670 پست
اره منم شوهرم میگه مثبتی... دوتا پسر پنج روزه وسه روزهولی من دلم نمیاد بگم خاطرجمع نباش همیسه میگم ا ...

سخت میگذره 🥲 تا روز ازمایش انشالله که مثبتی و خوشخبر🫂❤️

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوتا پنج روزه و سه روزه... امشب شب تولدمه... فردا تولدمه. پنحشنبه باید برم ازمایش... امیدوارم خد ...

تولدتون مبارک مامان مهربون  منم دوتا چهارروزه انتقال دادم ولی تا آزمایش خیلی مونده،روز ششمم تازه  

2731
ممنون خانم😔😘خدا هیچکسو نا امید نکنه دل همه خانمای منتظر شادشه   بار اوله انتقال میدی؟ یعنی ...

اره بار اوله عزیزم... دلتو بسپاربخدا

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
2740
تولدتون مبارک مامان مهربون   منم دوتا چهارروزه انتقال دادم ولی تا آزمایش خیلی مونده،روز ششمم ت ...

ممنون عزیزم... فقط صبور باش... امیدت بخدا باشه.. هرروز تکرار کن من لیاقت مادرشدن دارم... کاینات میشنون

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏

نخندین بهما..

این روزا همش دارم فکر میکنم iui کردم و مثبت شدم 

چطوری به شوهرم خبر بدم 

از اونجایی که شوهرم خیلی دهن لقه😐 دلم میخواد تا سونوی قلب جنین بهش نگم بعدش که خودمم مطمئن شدم بهش خبر بدم

ولی خیلی طول می‌کشه تا سونوی قلب دل خودم طاقت نمیاره

حدودی حساب میکنم از موقع انتقال تا پریودیم که بخوام آزمایش بدم میشه نهایت ۳ هفته ک نمیشه...

واقعا چطوری تا هفته ۸ صبر کنم بهش نگم

بعد من ادم ملاحظه کاری ام ، دوست ندارم تایم بارداریم تا موقعی که خیالم راحت بشه رابطه داشته باشم 

این موضوع رو چطوری حل کنم🤦🏼‍♀️ ببخشید بی پروا حرف میزنم 

نمیدونم چرا از الان دارم رو این موضوعات فکر میکنم..

حداقل زمانی که میشه سونوی قلب داد کی هست؟

مطب بیرون از یک هفته قبل باید نوبت بگیرم واسه سونو

بنظرتون اگه برم مرکز خودم سونوی قلب میگیره ازم یا اونم نوبت میخواد از قبل؟

مرکز قبلیم منظورمه ( ابن سینا)

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
نخندین بهما.. این روزا همش دارم فکر میکنم iui کردم و مثبت شدم  چطوری به شوهرم خبر بدم  ...

عزیزم ماهایی که درگیر درمانیم و طبیعی نیستیم که نمیشه به همسر نگفت  منم همیشه دوست داشتم سوپرایز کنم و خبر بدم ولی واسه ما نمیشه واقعا

من روز تولد امام رضا باید برم آزمایش بهارجون    

هدیه تولدتو از خودش بگیر خیلی حاجت میده 🥺نذر کن بچه هاتو ببری حرم.  با مهربونیش شفاعت مارو میکنه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2706