2733
2734
عنوان

حتما خدا نخواسته !!!

1524 بازدید | 19 پست
سلام مامانا
نی نی توس دلم این دنیا رو دوست نداشته و تصمیم گرفت که بدنمو ترک کنه
سقط کردم , توی هفته 7 , ناراحت شدم ولی ناامید نه!
راضیم به رضای حق
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یاس جون سلام
اره حتما خواست خدا بوده امیدوارم خدا بهت دوباره یه نی نی بده سالم وسلامت

ننوشتی چرا این اتفاق افتادو نی نیت سقط کردی؟؟؟؟/
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
من یه سقط تو هفته 7 داشتم...خیلی غصه خوردم..حیف اون غصه هااااااااا
الان یه دختر کلاس اولی دارم...آرزوهای آدمها راحت تر از اونی که فکر کنن دست یافتنی میشن
پی گیر کارت باش و نا امید هرگز نباش عزیزم
تکرهون شی و هو خیر لکم و تحبون شی و هو شر لکم یعنی از چیزی بدتون میاد ولی خیر شما در ان هست و از چیزی خوشتون میاد ولی صلاح شما دران نیست بس خدا بهتر میدونه مصلحت ما در چی هست خدا صبرت بده توکل کن به خدا موفق باشی
2740
نمیدونم چرا ؟ به لکه بینی افتادم و بعد هم خونریزی عالبته باید استراحت میکردم که نشد
من شاغلم و تقریبا مرخصی گرفتن برام مقدور نیست
بهرحال میدونم حکمتی تو کار خداست
همیشه میگم اگه بچه ای روزیش به دنیا باشه میمونه
یادمه مامانم بچه آخرشو نمیخواست و میگفت چقدر کار سنگین کرده , چقدر زعفرون خورد , چقدر طناب میزد طول روز
ولی داداشم صحیح و سالم سر 9 ماه به دنیا اومد
پس بی خبریم گاهی از قدرت لایتناهی که اگه اون نخواد برگی از درخت نمی افته
مرسی از همه تون
ایشاله همیشه سالم و خوشبخت باشین
عزیزم بمیرم برای دلت میدونم خیلی سخته منم پارسال 23هفتگی نینیم پرکشید رفت پیش خدا
اما قوی باش و محکم انشالله خیلی زود خدا بهت یهی نی نی سالم و ناز هدیه میده
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
2706