2733
2739
بابا تو درس میخونی برای زندگیکردن زندگی نمیکنی برای درس خوندن.زندگی کن.اگه واقعا نمیتونی نخون.داغون میشی اینطوری.برو تو فکر نی نی.شاد زندگی کن
آنهایی که رنگ پریدگی پاییز را دوست ندارند نمی دانند که پائیز همان بهار است که عاشق شده!
عزیزم راهی که رفتی رو تموم کن اینجا ایرانه برای همین رها کردن ها هم دشمن آدم شاد میشه به حرف هیچ کس توجهی نکن حتی شوهرت. گاهی حسادت روابط رو خراب می کنه رفت و آمدت رو با دیگران کمتر کن تا به درست برسی. نترس و از خدا کمک بگیر به این فکر کن که بعد از 2 سال تلاش طاقت فرسا تو از هم سن های خودت به اندازه 7 8 سال جلو افتادی. وقتی نتیجه اش رو ببینی اون وقت لذت می بری.
لجباز باش حالا که همه کمر بستن به خانه نشین کردن تو ، تو تمام انرژیت رو بگذار از خدا کمک بگیر.
همیشه به خودت بگو اینجا ایرانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من اگه بودم درسم میخوندم بالاخره مشکله منم سوهرم الان ساری درس میخونه هر هفته از تهران میره و میاد قبلم سمنان بود 4تا درس که چیری نیست پایان نامه هم که کلاس نداره یذره تمرکز کن درستو بخون بالاخره نینی باید مامان بایواد داشته باشه من موقعی که لزدواج کردیم دانشجو بودم یرکار میرفتم اینقد کار کردیم خونه ماشین خریدیم بعد از 12سال که اوضاع مالی توپ شدنینی اوردم زود جا زدی حرف مردم حرفه به زندگیت برس من اگه قرار بود به حرف مردم باشم باید الان سه چهار تا نینی داشتم لا اوضاع مالی بیریخت اوحرف خودشونو میزنن تو زندگی ادم نیستن که مشکلاتشو ببینن الان نینی بیاد با این اوضاع دیگه هیچکاری نمیتونی بکنی دست و پات بسته میشه من درسامو خوندم کارامم کردم پولم جمع کردم الان با خیال راحت فقط به نینی میرسم
2740
الآن طاقتت کم شده من درکت میکنم
زود تصمیم نگیر که بعد پشیمون بشی از روی احساسات و خستگی هم کاری نکن یکم روحیه بگیر انرژی مثبت
ببین چی بهت آرامش میده؟
همسر؟قرآن کتاب خوب
یکم به خودت روحیه بده و با انرژی مثبت ادامه بده تو که تا اینجاش رفتی بقیه اش کاری نداره
عزیزم یکم دیگه تلاش کنی حتما موفق میشی. منم امتحانی که فکر میکردم خیلی خراب کردم رو 20 شدم و اونی که فکر میکردم خیلی خوب دادم رو 15 شدم.
بابا اصلا نمره مهم نیست الان فقط مدرک مهمه با اراده محکم ادامه بده و تمومش کن
بخاطر همون نی نی که میخوای بیاری درس بخون تا فردا به مادرش افتخار کنه
خداوند میفرمایند همانا بعد از هر سختی آسانی است

راستی چرا همسرت بیکاره؟
مرسی بابت همفکریتون عزیزان. همسرم چون الان 1 ساله که اومده. فقط داره استخدامی میده. هنوز کار خوبی پیدا نکرده. آره روحیم زیاد خوب نیست. خودم میدونم. یه حالتی افسرده شدم. یکنواخت شده همه چی برام. خیلی خسته ام.

راستی دوتای خوبم . من میخوام این تاپیکم رو حذف کنم. کدوم قسمت رو بزنم. فک کنم جواب سوالمو کرفتم.
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.