2752
2734
عنوان

اون هایی پسر میخواید بیاید با هم همفکری کنیم ؟؟؟؟؟؟ فور ی!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1012805 بازدید | 2404 پست
عزیزم به این جدول اعتماد نکن شانس بارداریتو کم میکنی اول اینکه روز تخمک گذاریتو معلوم کن با سونو وا ...

ممنون خانومی

نسکافه وقهوه خودش مرتب میخوره دوس داره 

سردیا چیان ک نذارم بخوره .؟خیلی ب رژیم شوهرم مربوط میشه ؟من خودم خیلی وقته دارم گرمی میخورم اکثر جوشنده ها مث رازیانه .دارچین .هویج فرنگی .سیاهدونه.زنجبیل و عرق کاسنی .عسل و...همه رو دارم کم و زیاد میخورم دوماه میشه .ولی شوهرم هرچی برسه میخوره .شما از جوش شیرین هم استفاده کردی؟ یا یخ ک میگن قبل از نزدیکی روی بیضه ها بزارن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه منم ميخوام اقدام كنم دكتر بهم گفت فقط روزتخمك گذاري اقدام داشته باش بنظر شما رژيم چيارو خيلي رعايت كنم خودم كه كلا لبنيات نميخورم بقيشم نميدونم اخه به دكتر گفتم گفت رژيم تاثيري زيادي نداره موندم وإلا بنظر شما چيكار كنم 

2731

منم در مورد دكتر طاهره مختاريان  تعريف هاي خوب شنيدم و دنبال شماره تلفنش هستم كه باهاش ارتباط برقرار كنم شنيدم كه از طريق اينترنت و تل گرام   راهنمايي خيلي كاملي براي شهرستاني ها و اونايي كه خارج از ايران زندگي ميكنن داره و منم تهران نيستم من شنيدم هر كي باهاش تعيين جنسيت كرده جواب گرفته دعا كنين منم پسر دار بشم 

سلام عزیزان من رفتم دکتر تغذیه گفت‌یه ماه قبل از بارداری شیر و لبنیات اصلا نخورم یه لیست بلند بالام ...

سلام.
ميشه لطفا رراجع به رژيمتون بيشتر بگين؟

اينكه با جوش شيرين شستشو داشتيد يا نه؟ همسرتون يخ يا قهوه استفاده كرد قبل نزديكي؟ روز تخمك گذاري تون رو با كيت تخمك گذاري پيدا كرديد با سونوگرافي؟
اگه با كيت بود چند ساعت بعد از دو خط شدن كيت اقدام كرديد؟ بين اقدام اصلي و نزديكي قبل از اون چند روز فاصله بود (زمان تخليه).

ممنون ميشم جواب بدين.

سلام. ميشه لطفا رراجع به رژيمتون بيشتر بگين؟  اينكه با جوش شيرين شستشو داشتيد يا نه؟ همسرتون ي ...

شستشو با جوش شیرین داشتم.یخ استفاده کرد،با کیت پیدا کردیم و وقتی دو خط شد شبش اقدام کردیم،الان باردارم اما هنوز جنسیتش معلوم نیست

سلام دوستان ..منم نی نی پسر می‌خوام یک ماهه دیگه وقت ای یو ای دارم.؟ کسی انجام داده نتیجه بگیره؟؟

سلام عزیزم شما iui کردین ؟؟

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
سلام خانومی.نه قسمت نشد برم  یک هفته دارو خوردم بعد شدیدا سرماخوردم دکتر گفت نمیشه منم ول کرد ...

منم در حال دارو خوردنم برام دعا کنید 😢

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
2706