2733
2734
عنوان

دیر حرف زدن کودک

425 بازدید | 24 پست

بچه ها پسرم تازه سه سالش شده ولی حرفاش خیلی نامفهومه یکسره حرف میزنه ولی نا مفهوم

یکی میگه آپراکسیه یکی میگه نیست دیوانه شدم بخدا تمام فکر و ذهنم مشغوله توروخدا اگه کسی چیزی میدونه بگه

ممنون

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد مادر مهربانم)برای شادی روح مامان خوشگلم " صلوات "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

عزیزم پسرمن یه ماهه  هم چهار سالش تموم شده کلماتی که میگه نامفهومه

یعنی فقط خودم می فهمم چی میگه وترجمه میکنم برابقیه😂ااز وقتی که رفت مهد یکم بهتر شد ولی باز خیلی کار داره الان 12جلسه میبزمش،گفتار درمانی .حالاحالا ها باید بره

اولاش خیلی ناراحت می شدم چون بچه های همسن دو رو برش زیاد داریم 

ولی الان اصلا ناراحت نیستم عوضش مهارتهای دیگه ای داره سعی می کنم بیشتر اونا رو ببینم 

تجربه خودم

من پسرم شنوایی سنجی میبردم زمانهای که میخواستند مشکل نداشت ولیکن سه سالگی به پتو میگفت دبتو یا به سگ میگفت دگ و تو جمله هاش یک یا دو کلمه اش اینطوری بود نامفهوم ولی خودمون میفهمیدم چی میگه .. 4سالش بود که خواستیم ببریم گفتار درمانی که دیدیم به مرور خودش خوب شد و پنج سالگی تونست بگه اونا رو 

حالا اگرشدتش زیاد هست ضرر نداره برید دکتر

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
2706