2733
2739

من تو بلوغ افتضاح جوش ميزدم حتي بدنم هم ميزد

از نوجووني كه در اومدم ماشاالله خوب خوب شدم

الان چي بشه يه كيلو شيريني بخورم يه دونه بزنم

اگه نظرت مخالف نظر منه ريپلاي نكن 😐 نظر من واسه خودمه ، نظر تو واسه خودت !! اگر هم ريپلاي كردي و جوابتو ندادم ، اينقدر نظرت بي ارزش بود برام كه قابل جواب دادن نبود 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

صورتتونو هر شب با ژل زنیاک یا صابون گلمر بشورید

اگر آرایش میکنید

قبل از خواب حتما پاک کنید 

لیمو ترش تازه رو بزنید ب صورتتون

کاسنی ، کبد رو پاکسازی میکنه

ناشتا ، نصف استکان میل کنید

اینها در حالیه ک مشکل هورمونی نداشته باشید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من صاف بود ی دفعه ریخت بیرون اونم بدون چرکی فقط زیرپوستی اونقدم ضایع نبود من حساس بودم😥😥عصبیم ک میشدم زیرپوستیاا باد میکرد میشد عین گلاس😭😭😭ورمش ک میخوابید جاش ضایع صورتی بود عین سوختگی رفتم دکتر واسم پنژل و کترل داد. 

مشکل هورمونی قبلا داشتم ی سری قطع کرد دکتر قرصامو دوباره واسم داد ک بهم نریزه دوباره هورمون هام ازمایش دادی شما؟؟؟ 

س جلسه هم میکرودرم برام داد

2738
من صاف بود ی دفعه ریخت بیرون اونم بدون چرکی فقط زیرپوستی اونقدم ضایع نبود من حساس بودم😥😥عصبیم ک می ...

اره ازمایش دادم نرمال بود اما میبینم نزدیک پریود خیلی بیشتر میشه.دو تا پنج روزم جلو میفته.چند تا موی زاید روی چونه . سینه دارم

الهی من لی غیرک.اللهم صل علی محمد و آل محمدا
اره ازمایش دادم نرمال بود اما میبینم نزدیک پریود خیلی بیشتر میشه.دو تا پنج روزم جلو میفته.چند تا موی ...

کیست داری ی دکتر غدد برو حتما هورمونات ی وقت بهم ریخته دلی نظر من بیشتر رو کیسته منم داشتم درمان شد

2706